Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

David Koller (59) se stal počtvrté otcem: Matku (31) syna mu přenechal kamarád Černý

David Koller (59) se stal počtvrté otcem: Matku (31) syna mu přenechal kamarád Černý
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Gratulujeme
Frontman skupiny Lucie David Koller (59) počtvrté slaví narození potomka! Podle informací pořadu TopStar mu přítelkyně Anna Dolejská (31) porodila zdravého syna. O bezmála tři desetiletí mladší brunetka přitom v minulosti tvořila pár se zpěvákovým dobrým přítelem Davidem Černým (51). Kámoši si ale přece musejí pomáhat...

Čtvrtého potomka přivítal na světě David Koller (59), frontman známé skupiny Lucie. Chlapeček dostal stejné jméno jako tatínek a jeho maminkou je zpěvákova současná přítelkyně Anna Dolejská (31).

S tou přitom v minulosti randil výstřední umělec David Černý (51). Když se ale zalíbila Kollerovi, podle informací eXtra.cz zavelel "škatulata, hejbejte se" a nejspíš v rámci přátelské výpomoci mu Dolejskou přenechal.

Nikdy to nepoplete

Anna má výhodu, že si nikdy nesplete jména. Od Davida odešla k Davidovi a syn se teď také jmenuje David. Tak praktické usnadnění života lze jenom závidět!

Ještě před čtvrtým dítětem se Koller stihl stát dědečkem. V srpnu se jeho synovi z prvního manželství Adamovi (32) narodil syn Vincent, kterého má s dcerou Kamila Střihavky (54) Evou (29).

Koller se činil i během manželství s paní Sylvou, během nějž se mu narodil syn Benedikt a dcera Nikola.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy