Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

David Hasselhoff slaví 68: Už nepije před dcerou, na uzdě ho drží krásná mladá manželka

David Hasselhoff slaví 68: Už nepije před dcerou, na uzdě ho drží krásná mladá manželka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Někdejší idol David Hasselhoff, kterého všichni známe jako Mitche s červenými plavkami nebo Michaela Knighta s černým plechovým ořem, překonal svoji brutální závislost na alkoholu a před dvěma lety si vzal třetí krásnou blondýnku v řadě. Hayley Roberts je o 28 let mladší a vypadá to, že má vše absolutně pod kontrolou. Bývalý bouřlivák vedle ní jen kvete.

V roce 2009 natočila 16letá dcera slavného herce z Pobřežní hlídky Davida Hasselhoffa, jak se opilý pod obraz válí po zemi a snaží se při tom pozřít hamburger. Starost si o něj dělala nejen ona. Kdysi všemi milovaný herec, který fušoval i do zpěvu, se totiž propadal do bahna alkoholové závislosti pořád hlouběji. S tím je ale dnes už nejspíš konečně konec.

Hayley Roberts - prodavačka, která poprosila o společnou fotku

V roce 2011 se totiž seznámil s krásnou blondýnkou Hayley Roberts. Ve foyer hotelu v Cardiffu ve Walesu, kde pobýval jako jeden z porotců páté řady britské televizní soutěže Britain's Got Talent (Británie má talent), ho tehdy 28letá prodavačka oslovila s prosbou o autogram a společnou fotografii. David Hasselhoff ji na oplátku požádal o telefonní číslo a přeptal se, jestli má přítele. Když odpověděla, že ne, bylo už celkem jasno.

V roce 2018 se vzali při tajném obřadu na jihu Itálie. Rodinné svatby se zúčastnily i obě Hasselhoffovy dcery Taylor a Hayley, která se shodou okolností jmenuje stejně jako jeho manželka.

David Hasselhoff je na blondýnky

David Hasselhoff je ženatý už potřetí a je evidentní, že má svůj typ. Všechny jeho ženy jsou totiž pohledné blondýnky. S Catherine Hickland byl ženatý mezi lety 1984 - 1989, dokud při natáčení Pobřežní hlídky nepotkal Pamelu Bach. Tu si vzal v roce 1989, rozvedli se v roce 2006. Naoko idylické manželství bylo nejspíš pěkným očistcem, alespoň podle Pamelina tvrzení. Davida Hasselhoffa obvinila z nepřeberných nevěr a domácího násilí. Po druhém rozvodu se herec utrhl ze řetězu definitivně, jedna alkoholová aféra střídala druhou.

Je ale evidentní, že láska má na něj pozitivní vliv. Od té doby, co s setkal s Hayley Roberts, seká latinu a září štěstím.

Na jeho rodinné štěstí a krásnou manželku se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články