Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

David Hasselhoff se málem propil až na úplné dno. Zachránila ho o téměř 30 let mladší láska

David Hasselhoff se málem propil až na úplné dno. Zachránila ho o téměř 30 let mladší láska
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY

David Hasselhoff se už pomalu, ale jistě blíží k sedmdesátce. Všichni si ho však stále pamatují hlavně jako sexy vypracovaného plavčíka Mitche z Pobřežní hlídky. Věk sice člověk nezastaví, ale pár vrásek navíc mu vůbec nevadí. Tím spíš, když mu po boku stojí o osmadvacet let mladší manželka, díky níž porazil i démona jménem alkohol.

Herec a zpěvák David Hasselhoff slaví své 69. narozeniny. Po kariéře herce toužil už od svého dětství, a tak už v sedmi letech začal navštěvovat různé herecké kurzy. Nakonec taky vystudoval hereckou školu a pustil se do práce.

David Hasselhoff v Pobřežní hlídce

Začátky nebyly lehké, takže si během studií vydělával jako číšník a model. Po úspěšném dostudování se vydal do Hollywoodu a úspěch zaznamenal díky nekonečnému seriálu Mladí a neklidní, ve kterém ho diváci mohli vídat jako doktora Snappea Fostera.

Osudovou rolí mu však byl sexy plavčík Mitch Buchannon v seriálu Pobřežní hlídka, který byl v tu dobu snem snad každé z žen. Velmi oblíbený se Hasselhoff stal i díky seriálu Knight Rider.

Zpěvák David Hasselhoff

Nedařilo se mu však jen na poli herectví, ale zazářil i jako zpěvák. Vydal několik alb a úspěch sklízel hlavně v Evropě. V roce 2006 usedl jako předseda do oblíbené talentové soutěže America´s Got Talent, ve které byl čtyři série. A objevil se i v britské verzi soutěže.

Kromě toho má rád i své tělo, řádně o něj pečuje a také je autorem knihy o posilování s názvem Body watch. Zároveň má velmi rád luxusní oblečení a velkou pozornost věnuje také charitě.

David Hasselhoff propadl alkoholu

Hasselhoff byl několikrát ženatý. Jeho první manželkou byla Catherine Hickhland, manželé se však po pěti letech rozvedli. S Pamelou Bach jim manželství vydrželo dlouhých dvacet let a mají společně dcery Taylor Ann a Hayley Amber. Důvodem jejich rozvodu ale byly údajně časté nevěry a domácí násilí.

Nejspíš v tom hrál roli alkohol, kterému Hasselhoff propadl a propil se skoro až na své dno. Několikrát kvůli němu utekl hrobníkovi z lopaty a na svět se dostalo také video, které pořídila jeho dcera, v němž byl Hasselhoff zpitý pod obraz.

David Hasselhoff má mladší manželku

Vypadá to však, že to nejhorší má David za sebou. Snaží se žít zdravě, sportuje a od alkoholu se drží hodně daleko. Možná právě od doby, kdy potkal svou další ženu. Nyní je totiž šťastný po boku o osmadvacet let mladší manželky Heyley Roberts, kterou si vzal v roce 2018.

Tenhle romantický příběh se začal psát v době, kdy Hasselhoff dělal porotce v britské talentové soutěži a Heyley, tehdejší prodavačka, jej oslovila s prosbou o autogram a společnou fotografii. On ji na oplátku poprosil o telefonní číslo a bylo hotovo!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy