Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

David Harbour se oženil: Hvězda Stranger Things si vzala zpěvačku se smutnou minulostí

David Harbour se oženil: Hvězda Stranger Things si vzala zpěvačku se smutnou minulostí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
veselka
Herec David Harbour (45), nejvíce známý jako Jim Hopper z populárního seriálu Stranger Things, se oženil. Za manželku si vzal zpěvačku Lily Allen (35) a svatba proběhla v Gracelandu, tedy muzeu, které bylo dříve domovem Elvise Presleyho. Veselka rozhodně nebyla pompézní, přítomny byly jen zpěvaččiny dcery a hostina se konala ve venkovních prostorách rychlého občerstvení.

David Harbour a Lily Allen se na sociálních sítích pochlubili nedávnou svatbou. Hvězdě seriálu Stranger Things a slavné zpěvačce se podařilo veselku utajit a jedinými hosty tak byly dcery Lily z prvního manželství.

Seriálový Jim Hopper se se svou milou nechal oddat imitátorem Elvise Presleyho, který je po obřadu potěšil i vystoupením. Stejně jako na svatbě samotné ani na hostině pak kromě dvou holčiček nebyl žádný host.

Lily ani David si na luxus nepotrpí, a tak rovnou z kaple v Gracelandu zamířili na hostinu do blízkého fast foodu. Místo přepychového menu tak svatbu zajedli několika burgery, smaženými hranolky a obřími nápoji v papírových kelímcích.

Smutná minulost Lily Allen

David Harbour, jehož popularita díky seriálu Stranger Things stále stoupá, si za manželku vzal zpěvačku s velmi smutnou minulostí. V patnácti zanechala školy a peníze získávala prodejem extáze. Když se jí podařilo prorazit v hudbě a vdala se, zdálo se, že její život bude skvělý. Lily Allen si však prošla dvěma samovolnými potraty, které ji poznamenaly a kvůli kterým trpěla depresemi. Skutečné štěstí našla až po narození svých dvou holčiček a nyní i po svatbě s mužem, který je dle jejích slov tím pravým.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy