Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dávid Hancko se upsal Spartě na další rok: Zůstal hlavně kvůli přítelkyni Plíškové

Dávid Hancko se upsal Spartě na další rok: Zůstal hlavně kvůli přítelkyni Plíškové
Zdroj: se souhlasem Kristýny Plíškové
+ Dalších 6 fotografií
Nová smlouva
O tom, že je láska všemocná, se mohli s nadsázkou přesvědčit na Letné. Fotbalová Sparta totiž dlouho vyjednávala s italskou Fiorentinou o setrvání obránce Dávida Hancka (22) v pražském klubu. Klíčového hráče se nakonec v neděli podařilo udržet a svůj podíl na tom má i Hanckova přítelkyně Kristýna Plíšková (28), která přemlouvala fotbalistu, aby zůstal.

Nejen fanoušci fotbalové Sparty, ale i Kristýna Plíšková si mohla oddechnout. Její přítel, slovenský obránce Dávid Hancko, zůstává v pražském klubu. Po vleklých vyjednáváních se totiž Spartě podařilo udržet její jarní hvězdu na další rok. Hancko v neděli, za přítomnosti sportovního ředitele klubu Tomáše Rosického, podepsal smlouvu o hostování.

Nejšťastnější je ale nejspíš právě Plíšková, neboť vážně hrozilo, že se její láska bude muset přestěhovat ze Sparty zpátky do Fiorentiny. Italskému klubu totiž vytáhlý obránce patří jako kmenový hráč. Vztah na dálku ani jednoho z páru nelákal, a tak se oba modlili, aby vše dobře dopadlo.

To se také stalo. V neděli, krátce po Hanckově podpisu smlouvy, pak Plíšková sdílela na Instagram fotku, u které napsala, že slovenského reprezentanta přemluvila, aby zůstal. Ostatně i vedení pražské Sparty doufalo, že právě kvůli své partnerce bude chtít Hancko za klub ještě minimálně v další sezoně nastupovat.

"Zůstávám! To, co jsem si nejvíc přál, se naplnilo. Velice děkuji celé rodině a hlavně Kristýně Plíškové za tu největší podporu," napsal Hancko na Instagram k fotce, kde právě podepsal smlouvu. Plíšková si tak může zase na rok oddechnout.

Související články

Další články