Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

David Gránský zuří: Nedělní demonstrace byla výsměchem všem zdravotníkům

David Gránský zuří: Nedělní demonstrace byla výsměchem všem zdravotníkům
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
koronavirus
David Gránský (28) se přiznal, že je pozitivně testovaný na koronavirus a v těchto dnech zůstává v domácí karanténě. Původně se nechtěl k nemoci veřejně vyjadřovat, avšak nedělní demonstrace ho natolik rozčílila, že tuhle situaci nemohl nechat bez komentáře.

Hvězda Modrého kódu David Gránský se už nějaký den léčí doma, protože je nakažen koronavirem. Na svých sociálních sítích uvedl, že na sebe původně nechtěl upozorňovat. "Nepotřebuju z mého zdravotního stavu dělat mediální senzaci nebo na sebe zrovna tímto způsobem upozorňovat, jelikož mi to přijde zbytečný."

To, s jakými příznaky se David potýká, popsal velmi stručně. "Ano, vyšly mi v pondělí pozitivní výsledky. Ano, bylo mi fakt zle. Ano, jsem doma v karanténě. Ano, v žádném případě nechci nikoho nakazit, ohrozit."

Co ho ale nenechalo klidným a bylo důvodem k jeho veřejnému vyjádření, byla nedělní demonstrace, která ho rozčílila doběla. "Dnešní událost mě tak nadzvedla, že to nemůžu nechat bez komentáře. Svět se zbláznil. Rouška je náhubek? Tohle že je svoboda projevu? Maximálně výsměch všem zdravotníkům!" oznámil David v neděli na svém Instagramu.

Po jeho prohlášení ho v komentářích podpořila se souhlasem a stejným názorem nejedna známá tvář včetně Alice Bendové, Anny Slováčkové (25), Sandry Novákové či Petra Říbala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy