Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

David Gránský utopený v rozpacích: Jeho žena Nikola ho v soutěži pořádně potrápila

+ Dalších 7 fotografií

Nová show Můj muž to dokáže startuje už tento pátek 2. září v televizi Prima. Prověří se v ní vztahy celebrit a jejich psychická i fyzická odolnost. Slavné ženy sázejí na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit bizarní úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana. V prvním dílu budou o sto tisíc korun soutěžit Eva Burešová a Přemek Forejt, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová, Zorka a Míra Hejdovi a Nikola a David Gránských. Právě na Davida připadl úkol, při kterém se málem studem propadl. O co se jednalo?

Herec David Gránský má televizní soutěže rád, na zábavnou soutěž Můj muž to dokáže ale zřejmě jen tak nezapomene. A možná se i s odstupem několika měsíců po natáčení trochu začervená. „Soutěživý jsem dost, ale teď ve mně převládá strach, protože nevím, co mě čeká. Nedokázal jsem se na to psychicky připravit. Uvidím, nakolik mi žena věří. Ale já jsem jí říkal, aby mi nevěřila tolik. V běžném životě mi věří hodně, což v téhle soutěži může být problém,“ obával se před začátkem soutěže a ukázalo se, že jeho obavy jsou namístě. Jeho žena mu totiž připravila pekelný úkol.

Dokázal uhodnout věk žen a neurazit?

U kolika z deseti žen dokáže tvůj muž odhadnout věk (s dvouletou tolerancí)? To je otázka, na kterou se slavné dámy snažily najít odpověď. Nejvyšší laťku svému muži nasadila manželka Davida Gránského Nikola. A tak se David musel podívat do tváří deseti ženám různého věku, odhadnout jejich věk a neurazit. Zdá se to snadné, ale není.

„Předem se moc omlouvám, vážím si každé, není to nic osobního. Nedokážete si představit, jak mi je,“ zoufal si David ještě předtím, než začal odhadovat věk přítomných figurantek. Rád by zalichotil, ale šlo o sto tisíc, a tak pravidlo hádat zásadně méně uplatnit nemohl. „Vám je trapně za mě, já to cítím,“ obrátil se v jednu chvíli k publiku. „Bylo to strašně těžké. Odhad mívám, ale jak na co. Nechtěl jsem dámy urazit, hádat věk žen je trochu trapné,“ okomentoval svůj úkol.

Zda dokázal tento nelehký úkol splnit, uvidí diváci TV Prima už v pátek 2. září ve 20.15 na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy