Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

David Gránský se bude ženit: Jeho nastávající Nikola je prvotřídní kočka s luxusním tělem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
galerie
Herec, zpěvák a moderátor David Gránský (27) se bude zanedlouho ženit. Jeho manželkou se stane Nikola Madunická, s níž buduje vztah už téměř 10 let. V zástupu dívek a žen, ze kterých by si Gránský mohl nevěstu vybírat, si vybral tu nejkrásnější. Nikola je totiž usměvavá, krásná a má dokonalé tělo.

David Gránský svou přítelkyni Nikolu Madunickou požádal o ruku v létě loňského roku. Tou dobou byl zrovna zamilovaný pár na dovolené v Americe, zásnuby tak proběhly v New Yorku. Nikola neváhala a svému milovanému řekla „ano“.

Nikola je na vztah s Davidem skutečně pyšná. „Letos to bude 10 let, co společně s Davidem pečujeme o náš vztah, a já myslím, že to je jedna z mých největších výher. To, že se těším domů, to, že můžu někomu říct, že se cítím na nic, to, že mám vedle koho usínat, a to, že mi večer dá někdo pusu na rameno, když spím. Mám někoho, koho miluju a o koho se vždycky starám. A jsem pyšná, že se nám to daří udržet ve fázi, která je ještě hezčí než ta začáteční,“ napsala stále zamilovaná Nikola na svůj Instagram.

Páreček už za pár týdnů čeká vysněná svatba a následně líbánky. Na ty se krásná Nikola nemusí nijak připravovat, postavu, jakou má ona, by si totiž přála snad každá žena. O tom, jak luxusním tělem se nastávající manželka Davida Gránského může chlubit, se přesvědčte v galerii.

Související články

Další články