Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

David Gránský schytal kritiku za novou řadu Tváře: Dejte nám šanci, ještě jsme ani nezačali, vzkazuje

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
kritika
Show Tvoje tvář má známý hlas se brzy vrací již po osmé na obrazovky televize Nova. V nové řadě se mohou diváci těšit na ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami. Některým divákům už to ale připadá moc, myslí si, že bude nová řada zklamání, a pochybují, že show ještě někoho baví. Na komentář se rozhodl zareagovat David Gránský (28), který se v nové řadě také objeví.

Osmá řada show Tvoje tvář má známý hlas přijde s mnoha změnami. Pořadem budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem.

Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami.

Show již odtajnila, že se v show objeví Petr Rychlý (55), Jitka Boho, Iva Pazderková nebo David Gránský, který svou radost z účasti vyjádřil i na sociálních sítích.

"Po čtyřech a půl letech se vrátím na místo činu a odstartujeme speciální již 8. řadu s podtitulem Šampióni s tou nejlepší táborovou partou všech dob! Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale tato řeka bude natolik jiná a divoká, že nebylo co ře(shit)!"

Stejnou radost ale nechová i řada jeho sledujících, kteří si myslí, že jde show už spíše ke dnu. "Nevím, jestli Tvoje tvář ještě někoho baví, od třetí řady to strašně upadlo a už to nebylo ono, tak si nejsem jistá jestli osmá řada s názvem Šampióni něco změní. Pochybuji o tom," vzkázala a David se rozhodl zareagovat zpět. "Já věřím, že televize ví, co dělá, vzhledem k tomu, že minulou řadu sledovalo přes milion diváků. Dejte nám šanci, ještě jsme ani nezačali."

Sto lidí, sto chutí

S pochybným výrokem jedné z jeho sledujících ale většina dalších nesouhlasí a na Davida i celou novou řadu show Tvoje tvář má známý hlas se velmi těší. "Rozhodně si to nenechám ujít, zvlášť když tam budeš ty, Davide."

"To je velice radostná zpráva, už se moc těšíme, jak na tebe Davide, tak na celou show."

Související články

Další články