Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

David Gránský prozradil detaily z dětství: Žil v zahraničí a přivodil si děsivé zranění

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Odkrytá minulost
Seriálová hvězda David Gránský (27) je jednou z nejsledovanějších tváří českého showbyznysu. Ačkoli pochází ze Znojma, vyrůstal někde úplně jinde. S rodinou žil v zahraničí a byl tam spokojený. Naštěstí se vrátili zpět do Česka a Gránskému se tak otevřela vrátka, která by v cizině mohla zůstat zavřena. Co o svém dětství David prozradil?

David Gránský je oblíbeným a často obsazovaným hercem. Kromě herectví se věnuje dabingu, zpěvu a moderovaní. Dá se říct, že je velmi všestranný a dokáže se přizpůsobit.

Sedmadvacetiletý fešák se všem poprvé dostal do povědomí, když se objevil v roce 2008 v talentové soutěži X Factor. Probojoval se až do finále a od té doby se mu nabídky jen hrnou. Zahrál si například ve filmu Špindl a aktuálně ho můžeme sledovat v seriálu Modrý kód.

Jenže moc nechybělo a David vůbec nemusel být takovou hvězdou. Jako malý totiž nežil v Česku. „Já jsem maturoval opožděně, žil jsem totiž jako dítě v Irsku. Nevlastní táta tam dostal pracovní příležitost,“ řekl Gránský pro Prásk! s tím, že v Irsku byl naprosto spokojený. „Žili jsme tam celá rodina, nakonec jsme se vrátili, ale hodně nám to dalo. Já jsem pak musel nastoupit o stupeň níž na základní škole,“ prozradil herec.

Gránský ze svého dětství prozradil ještě jednu věc, o které nikdo moc neví. Na noze má jizvu, kterou si přivodil on sám nešťastnou náhodou. „Jizvu mám z dětství. Na zemi zůstala už vypnutá žehlička, byla opřená a chladila se, já jsem se plazil a spálil jsem se na noze, takže dodnes tam mám jizvu,“ svěřil se David serveru Super.cz.

Aktuálně žije David spokojený život a zdá se, že ho nic netrápí. Po svém boku má milující manželku Nikolu Madunickou, se kterou měl před nedávnem pohádkovou svatbu. Podívejte se do fotogalerie, jak krásný tvoří pár.

Mohlo by vás zajímat

Další články