Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

David Gránský ohlásil úžasnou novinu: Hráč číslo 3 vstoupil do hry

David Gránský: Ohlásil úžasnou novinu. Hráč číslo 3 vstoupil do hry
Zdroj: Se souhlasem Davida Gránského
+ Další fotografie
nový přírůstek

Herec a moderátor David Gránský se na Instagramu pochlubil svým fanouškům čerstvou novinkou. Se svou manželkou Nikolou totiž čeká miminko. To přišlo po dvanácti letech vztahu a dvou letech od svatby. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry," okomentoval šťastnou zprávu Gránský.

"Hráč číslo 3 vstoupil do hry. OČEKÁVÁME… (že se brzo nevyspíme)." Tímto všeříkajícím sdělením informoval herec a moderátor David Gránský své sledující na Instagramu, že se svojí ženou Nikolou čekají prvního potomka. K tomu připojili fotku z ultrazvuku, na které jsou vidět obrysy rostoucího tvorečka, i fotografii Nikoly, které už se rýsuje těhotenské bříško.


Přírůstek do dlouholetého vztahu

Miminko tak přijde po celkem dvanácti letech společného vztahu a dvou letech od svatby. "U nás to není úplně tak, že bychom se brali po dvou měsících nebo po pár letech. Vzali jsme se na naše desáté výročí. Po takové době už víte, co od sebe navzájem můžete čekat," prozradil Gránský před nedávnem pro eXtra.cz.

"Tak skvěle jsme se doplňovali a stále doplňujeme, že jsme se také na základě toho brali. Nebrali jsme se, abychom ten vztah upevnili, ale protože byl ten vztah už natolik pevný," uvedl moderátor několika řad soutěže Česko Slovensko má talent s tím, že poté, co vstoupili s Nikolou do svazku manželského, se jejich vztah nijak nezměnil.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy