Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

David Gránský o těžkých začátcích kariéry: Člověka to semele, nalepili se na mě nesprávní lidé

+ Další 2 fotografie

David Gránský (29), český herec, moderátor a zpěvák, v současné době prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Nedávno se oženil se svojí dlouholetou partnerkou Nikolou Madunickou, se kterou tvoří pár dlouhých dvanáct let. V rozhovoru pro eXtra.cz se umělec rozpovídal o svých těžkých začátcích a také prozradil recept na spokojený vztah. 

Oblíbený český herec a zpěvák David Gránský se dostal do povědomí diváků v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dokázal probojovat až do finále.

Oblíbenec hlavně dámského publika je všestranně nadaný umělec, což dokázal záhy, když se napoprvé dostal na Pražskou konzervatoř.

Člověka to semele, nalepili se na mě špatní lidé

Jakmile se neznámý člověk dostane do hledáčku veřejnosti a stane se na základě nějaké show nebo soutěže slavným, nemá to následně vůbec jednoduché.

"V patnácti letech jsem měl samozřejmě velké ambice. Za prvé jsem si myslel, že nevím, zda to vůbec vyjde, pak, když postupuješ, jsi rozmlsanější a rozmlsanější a chceš postupovat dál. Najednou jsi ve finále a to s člověkem zamává. Myslel jsem, že to bude hrozný úspěch a že se někdo musí ozvat, a to se tak úplně nestalo," řekl v rozhovoru David Gránský pro eXtra.cz.

"Nebo ono se to stalo. Ozvalo se pár nesprávných lidí a pak jsem to začal řešit na vlastní pěst. Šel jsem na herectví a tam se to celé rozjelo," pokračuje.

Recepty na manželství nefungují

David Gránský je už 12 let šťastně zamilovaný do své nyní již manželky Nikoly. Jak sám ale říká, recepty na manželství nefungují.

"Je to těžké. Recepty podle mě úplně nefungují. Kdyby existovaly, tak není žádná rozvodovost. My se brali na naše desáté výročí, takže toho druhého už znáte a víte, do čeho jdete. No a pak je to to parťáctví. Musí to fungovat v určitých oblastech i doma, i v názorech, zase ta různorodost nebo to, kdy spolu nesouhlasíte, to je takové to koření, které je také potřeba. A hlavně také tolerance a důvěra," dodal.
Související články

Další články

Nejnovější kauzy