Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

David Gránský je tatínkem: Nikola má za sebou těžký porod, který skončil císařem

David Gránský s manželkou Nikolou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
miminko

Herec David Gránský (30) se stal otcem. Jeho Nikola při velmi náročném porodu přivedla na svět chlapečka. S informací přišel portál sedmička.cz. Zprávu, že čekají miminko, si manželé dlouho nechávali pro sebe a poprvé se snímkem z ultrazvuku pochlubili až na konci ledna. 

Nikola podle informací Sedmičky rodila celou noc a nakonec miminko lékaři přivedli na svět císařským řezem. Aktuálně má podle webu Nikola Gránská ležet na jednotce intenzivní péče v Ústavu pro matku a dítě v Podolí.

David Gránský se společného potomka dočkal po dvanácti letech vztahu a dva roky od svatby. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry," okomentoval v lednu skutečnost, že budou tři, na svých sociálních sítích.

Že se k šťastné události schyluje, rovněž naznačil na svém Instagramu. K fotce své těhotné ženy, které něžně objímá její už pokročilé bříško, napsal "Za pět minut 12". Pod výmluvným statusem se hned začaly vršit gratulace. "Gratuluji k narození syna. Hodně zdraví všem," píše Lenka za všechny a my se k přání hodně štěstí přidáváme.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy