Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

David Gránský a No Name se ZAPRODALI otřesné reklamě: Budete si chtít vrazit do oka vidličku! VIDEO

+ Další fotografie
Pokud nechcete přijít o vkus a možná i o oči, které si patrně v záchvatu zoufalství sami vydloubete, tohle video si vůbec nepouštějte! Kluci z kapely No Name spolu s Davidem Gránským (26) a slovenskou kočičkou Kristinou Pelákovou (30) zaprodali své duše reklamnímu průmyslu. Vznikla tak patrně jejich celoživotní noční můra, proti které ta z Elm Street vlastně působí jako přijatelná pohádka pro nemluvňata!

Reklama ve stylu, který byl v Americe trapný už v padesátých letech, kdy dohromady devět mužů a osm žen v kabaretní šou pěje ódy na fantastické vlastnosti značky kosmetiky, má ambice zkazit všem zúčastněným pověst a jejich fanouškům přivodit bolesti krku od nevěřícného hýbání hlavou zprava doleva.

„Dermacol milovaly odjakživa Slovenky, proto je chce každý za ženy a milenky,“ pějí. Předpokládáme, že i textař ze studu dávno spáchal sebevraždu!

Chápeme motivaci umělců. Složenky se neptají. Jen doufáme, že za tak extrémní úlet jim na účtu přistály částky vyšší, než kolik je aktuální jackpot Sportky, protože za méně by přece tuhle sebevraždu nikdo dobrovolně nemohl udělat! Ani kdyby začali rapovat o fantastické použité vložce, nemohlo to dopadnout hůř.

Jsme shovívaví, budeme se to snažit sympaťákům z No Name, Davidovi Gránskému (jeho fanynky si aspoň poslintají nad jeho svlečenou postavou) a Kristině odpustit, ale oči nám budou krvácet pokaždé, když si klip vybavíme…

Související články

Další články