Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

David Charvet slaví 48: Jak se změnil Matt a další hrdinové z kultovní Pobřežní hlídky

David Charvet slaví 48: Jak se změnil Matt a další hrdinové z kultovní Pobřežní hlídky
Zdroj:
+ Dalších 15 fotografií
galerie
David Charvet, který je známý především jako Matt ze seriálu Pobřežní hlídka, slaví 48. narozeniny. Stejně jako na všech jeho přátelích z oblíbeného plážového hitu, i na něm je spousta let, která uběhla od natáčení, znát. Jak dnes vypadají on a další hrdinové kultovního seriálu?

Krásní, mladí, opálení a vysportovaní plavčíci a plavčice. Seriál Pobřežní hlídka byl kultem, který každému divákovi měl co nabídnout - dámy se pokochaly vypracovanými svaly mužů v plavkách a pánové se nemohli vynadívat na přednosti dam v červených upnutých oblečcích.

Od natočení legendárního seriálu utekla už velká spousta let, první série vznikla už v roce 1989. Není tedy s žádným podivem, že hlavní i vedlejší hrdinové prošli obrovskými proměnami. Někteří dnes vypadají skvěle, na jiných zub času napáchal pár škod.

David Charvet, který v seriálu hrál Matta a svýma pronikavýma očima okouzlil každou ženu u obrazovky, slaví 48. narozeniny. Ačkoliv se řadí mezi ty mladší herce z kompletní sestavy, i na něm je velká proměna vidět. Rozhodně by se ale do role mohl vrátit.

Postavy

Oblíbené postavy z populárního seriálu by i dnes z většiny mohly do legendárních červených plavek opět skočit a promenádovat se po pláži. Na některých je však stárnutí vidět o něco víc a ubývající kondice jakbysmet. Podívejte se do galerie, jak dnes vypadají.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy