Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

David Boreanaz má 51: Na role v seriálech Sběratelé kostí a Buffy vzpomíná s láskou

David Boreanaz má 51: Na role v seriálech Sběratelé kostí a Buffy vzpomíná s láskou
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
narozeniny
David Boreanaz slaví 51. narozeniny. Slavného herce, který byl v minulosti velkým dívčím idolem, si lidé pamatují především jako Angela ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů a jako Bootha ze seriálu Sběratelé kostí. Právě tyto role mu přinesly největší slávu a rád na ně i na své kolegy vzpomíná.

Herec David Boreanaz měl díky své rodině předpoklady k herectví už odmala, jeho otec pracoval pro televizní kanál ABC, a proto by si člověk mohl myslet, že syna dostane do filmů a seriálů. Opak byl však pravdou a Boreanaz si chtěl cestičku vyšlapat sám.

Ještě jako mladíček se odstěhoval do Los Angeles, aby zkusil své štěstí. Bohužel se mu ale nedařilo a měl tak málo peněz, že často dokonce přespával na gauči v místnosti plné dalších lidí. Zachránila ho až procházka se psem, během které si ho všimla lovkyně talentů a pozvala ho na konkurz do seriálu Buffy, přemožitelka upírů

Právě jako Angel si David získal srdce mnoha fanynek, slávu a především nabídky na další projekty. „Dívat se dnes na Buffy mi přijde trochu bizarní, byl jsem tam velmi mladý. Natáčel jsem s úžasnými lidmi, kolegové byli skvělí a mám je rád dodnes,“ popsal Boreanaz zážitky z natáčení.

Sběratelé kostí

Nejdelší dobu věnoval David Boreanaz seriálu Sběratelé kostí, ve kterém hrál dlouhých 12 let. Rád vzpomíná především na svou kolegyni Emily Deschanel, která hrála Kůstku. „Kdyby seriál běžel ještě dnes, hlavní postavy by se určitě neustále hádaly. Kůstka byla úžasná a Emily do té role dávala všechno, miloval jsem její hraní,“ popsal herec pro magazín TV Insider.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy