Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

David Beckham dojímá svět fotkou se svou dcerou! To je opravdový táta roku!

+ Dalších 6 fotografií
Jako člověk prý David Beckham není zrovna nejvlídnější! Zato jako táta se prezentuje skvěle. Nejobletovanější fotbalista světa má totiž jasno a jeho srdce bije jenom pro rodinu.

Ještě nedávno čelil ošklivému skandálu, kdy hackeři uveřejnili jeho e-maily, ve kterých se vyjadřoval lehce expresivně o komisi, která uděluje rytířský řád, nejvyšší britské ocenění, které by si tolik přál získat. Dále vyšlo najevo, že nechutně využíval charitu UNICEF, a tak se maximálně zasloužil o to, že zmiňovaný řád rozhodně nikdy nedostane.

Nicméně i přes tyto nelichotivé faktory to vypadá, že je David otcem roku! S dětmi tráví opravdu hodně času a fotka s jeho dcerkou na prosluněném safari málem zbořila Instagram. Uznejte sami, že fotka Davida s malou dcerkou je opravdu vrchol roztomilosti!

Kromě své dcery samozřejmě rád tráví čas i se svými syny. Především s Brooklynem, ze kterého vyrostl opravdu pěkný fešák a svalovec!

Mohlo by vás zajímat

Další články