Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

David Beckham dojatý k slzám: Dostal nejlepší narozeninový dárek

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
David Beckham slavil tuto středu 43. narozeniny. Ten den ani netušil, jaký krásný narozeninový dárek dostane. Bylo to největší překvapení, které si mohl přát. Ve dveřích stál jeho syn Brooklyn.

Bývalý anglický záložník David Beckham slavil 2. května své 43. narozeniny v Londýně. V tamní restauraci byl s přáteli, kde klábosil. Neměl ani tušení, že jeho syn Brooklyn ho přijede navštívit. Najednou se ocitl ve dveřích restaurace a kráčel k Davidovi, který byl k němu zády. Byl naprosto dojatý k slzám a neskrýval překvapení. Prožili opravdu silný moment a je vidět, že mu syn velmi chyběl.

Brooklyn, který je nejstarší z potomků Beckhamových, studuje prestižní školu v New Yorku. Jeho otec David neměl ani tušení, že se zjeví v londýnské restauraci, kde slavil narozeniny. Brooklyn k němu přišel zezadu v tmavé čepici a doslova ho šokoval. Beckham byl tak dojatý, že nemohl ani zadržovat slzy. Byl to rozhodně jeden z nejvíce emotivních okamžiků, které zažil. Dlouhé minuty se pak objímali a oba plakali.

Na tento moment David Beckham nezapomene. Svojí radostí se pochlubil krátkým videem na sociálních sítích, kde se tento příspěvek řadí do pozice nejoblíbenějších.

Související články

Další články