Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

David a Zbyněk z Love Islandu: Prozradili společné plány na Vánoce a Silvestra

+ Další 4 fotografie

Když jsou přítelkyně nemocné, myši mají pré! David Vitásek a Zbyněk Vlček, účastníci reality show Love Island, nechali své lásky doma a vyrazili na pánskou jízdu. V obklopení krásných žen ale byli i tak. Redakci eXtra.cz poskytli rozhovor na finále České Miss Essens a rozpovídali se nejen o tom, zda je nyní bude čekat tichá domácnost, ale prozradili i plány na Vánoce či Silvestra. Nový rok na chatě s přáteli, nebo u moře s láskou Kočendovou? David zatím tápe. 

David Vitásek a Zbyněk Vlček jsou od natáčení reality show Love Island jako siamská dvojčata. Společně i se svými láskami, Natálií Kočendovou a Sabinou Karáskovou, tráví snad všechen volný čas a podnikají společné aktivity. Tentokrát však udělali výjimku a David se Zbyňkem vyrazili na pánskou jízdu přímo na finále České Miss Essens, které se uskutečnilo 11. 12. v O2 Universum.

Pánská jízda v obklopení krásných žen

V rámci události poskytli rozhovor redakci eXtra.cz a prozradili nejen to, jak budou trávit Vánoce nebo Silvestr. David se Zbyňkem zavtipkovali i o tom, zda je nyní, poté, co si vyrazili sami, bude čekat tichá domácnost. “Já si myslím, že žárlivý scény jsou úplně zbytečný. Když máme holku, tak si jí vážíme a dáváme jí 100 %. Myslím si, že nám důvěřovat můžou,” hlásí Zbyněk za oba. A to je patrné i ze sociálních sítí, které přímo žhnou láskou.

Účastníci Love Islandu opět v jedné vile

Zatímco Vánoce budou trávit všichni v teple svých domovů s rodinami, na Silvestra mají za lubem jiné plány. Účastníci letošní série Love Island se totiž opět chystají okupovat jednu vilu! Tedy chatu. “Domlouvali jsme se, že Silvestra strávíme celá parta na chatě,” prozradil David, který však má v úmyslu ještě jiné plány. “Možná s Natálií pojedeme někam pryč, k moři, uvidíme,” dodal David.

A jak se říká: "Jak na nový, tak po celý." Zda budou držet partu, nebo Nový rok oslaví hrdličky pouze ve dvou, ještě není jisté.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy