Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

David (†18) pomáhal dětem s rakovinou! Spáchal sebevraždu, ale pomáhá dál…

DOJEMNÝ PŘÍBĚH
Život tvoří různé příběhy. Fond Šance onkoláčkům jeden srdceryvný zveřejnila na svém Facebooku, kde maminka chlapce jménem David poslala organizaci dopis a finanční dar, jelikož její syn už to nestihl.

Padni, komu padni. Někdo si zkrátka nespravedlivě vytáhne černého Petra a je jen na něm, jak s ním naloží. Fond Šance onkoláčkům nyní zveřejnil příběh, který chytne za srdce každého.

Onkoláčkům napsala i maminka Davida, se kterou se život nemazlil stejně jako s malými pacienty. Tady její příběh začíná.

„Davidovou celoživotní láskou byl sport, především atletika. Věnoval se ve svém volném čase i trénování malých dětí. Měl velké srdce, rád nezištně pomáhal druhým, neměl potřebu se tím nikdy chlubit. Jeden velký plán ale oznámil nahlas. Všichni chválili jeho krásné, bohaté, vlnité vlasy, které rostly náramnou rychlostí. Rozhodl se, že si je nechá pořádně narůst a pak je věnuje dětem, které o své vlásky z nějakého důvodu přišly,“ prozradila Davidova maminka Jana dle Blesku, který s příběhem přišel.

David měl sice plán, ale nestihl ho splnit. „11. listopadu loňského roku, pouhý měsíc po 18. narozeninách, spáchal sebevraždu. Věděli jsme okamžitě, že jeho přání chceme splnit. Posíláme vám na bankovní účet částku 11.000,– Kč, kterou měl David našetřenu. Víme, že by to tak chtěl! Děkujeme a doufáme, že pomůžeme rozzářit alespoň jedny dětské oči, které svádí boj s nepřízní osudu,“ pokračuje.

Při čtení bylo do pláče nejedné mamince. Tohle je totiž gesto, které by uměl málokdo. Gesto, které každý obdivuje…

Mohlo by vás zajímat

Další články