Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Dávejte na sebe pozor, buďte se svými rodinami, vzkazuje bratr zmizelého Tomáše z Brna

Tomáš z Brna: Dávejte na sebe pozor, vzkazuje jeho bratr
Zdroj: Policie ČR / Koláž eXtra.cz
HLEDÁ SE!

Česko žije případem patnáctiletého Tomáše Pospíšila z Brna, který se za záhadných okolností ztratil minulou středu. Pátrají po něm policisté, strážníci, hasiči, dobrovolníci a hlavně rodina, za kterou na sociálních sítích pravidelně komunikuje Tomášův bratr David. Ten oznámil, že ani čtvrteční den v hledání nezvěstného nepřinesl nic nového. Tomáš se tak pohřešuje už více než týden.

Patnáctiletý Tomáš se neobjevil od středy 14. dubna. Tehdy byl s dalšími třemi kamarády venku v okolí Brna-Jundrova. Dva z chlapců se vrátili domů, jeden skončil v Dětské nemocnici v Brně a po Tomášovi zbyl jen batoh, bunda, mobil a bota.

Pátrá se každý den a jsou k tomu využívány síly policistů, strážníků, hasičů nebo dobrovolníků. V terénu byl člun, vrtulník i drony. Ale prozatím bezvýsledně a ani čtvrteční den do případu nové světlo nepřinesl. Bohužel ani dnešní den nepřinesl nic nového. Toma se nám najít nepodařilo. V tuto chvíli nemáme žádná konkrétní místa, kde hledat. To ale neznamená, že přestaneme. Znovu vám všem děkujeme. Poslední týden nám ukázal, že je spousta úžasných lidí, kteří jsou ochotni pomoci. Dávejte na sebe pozor, buďte se svými rodinami, píše na sociálních sítích Tomášův bratr David, který v pátrání funguje tak trochu jako mluvčí rodiny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy