Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Dávali jí 2 týdny života. Začala ale zdravě jíst a žije doteď!

Natasha se nevzdala a přešla na zdravý životní styl.
+ Další 2 fotografie
Britka Natasha Grindley (37) bojuje s rakovinou. Lékaři jí dávali jenom dva týdny života. Ona se ale rozhodla, že to nevzdá, a vrhla se na zdravou výživu. A díky ní má teď velkou chuť do života. Je to snad zázrak?

Před rokem se Natasha dozvěděla, že má rakovinu žaludku. Lékaři byli skeptičtí a říkali jí, že má tak dva týdny života. S tím se ale Natasha nechtěla smířit a radikálně změnila svůj jídelníček. Rozhodla se, že z tohoto světa jen tak neodejde.

Začala jíst jenom zdravě, přestala pít alkohol. Její jídelníček obsahoval jen ovoce a zeleninu, dělala si také zdravé freshe. „Lékaři byli překvapení, že jsem přežila déle než 2 týdny. Nevěřili, že bych mohla žít dobrým životem. Naprosto zoufalí jsme s manželem celý den i noc prohledávali internet, až jsme našli alternativu,“ uvedla Natasha.

Zdravé potraviny posilují její imunitu a připravují krev pro chemoterapii. I když rakovina Natashe úplně nezmizela, nádor v žaludku se jí o hodně zmenšil. „Jsem moc ráda, že se to zlepšilo, ale jsem v šoku, že jsem pořád tady,“ řekla překvapená Natasha. „Kompletně jsem změnila svůj život a povedlo se,“ usmívá se.

„Můj život to úplně změnilo, předtím jsem jedla hrozně. Hodně jsem pila a jedli jsme jen donášky. Vůbec jsem si neuvědomovala, že to mému tělu škodí,“ prohlásila Britka.

Založila také stránku na Facebooku Heal for Real, kterou sleduje skoro 7 tisíc lidí, a získala diplom zdravé výživy. Fanouškům doporučuje recepty a radí jim, jak mají zdravě jíst. Zpočátku byla stránka určená jen pro její rodinu a přátele, ozvali se ale cizí lidé, kteří ji začali sledovat.

Natasha cítí, že jde tou správnou cestou a uzdravuje se. Je ráda, že přešla na zdravou stravu a cítí se lépe. A bude se snažit tu být co nejdéle pro svoje dvě děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články