Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Datlova mediální sebevražda v Like House: Nikol s ním zatočila jako se špinavým hadrem

Like House: Marek Valášek dostal pořádnou nálož od Nikol Martínkové
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / Se souhlasem Nikol Martínková
+ Další 3 fotografie
like house

Celou reality show Like House zmítá skandál mezi Markem Valáškem alias Datlem a Bárou Stříteskou. Vznikl poté, co se na veřejnost provalil jejich románek v době, kdy Datel ještě randil s půvabnou Nikol Martínkovou. Samotná Nikol přišla do vily, aby divákům řekla pár slov, jak to vidí ona. Velmi nečekaný vpád do vily ale odhalil, že Datel si není vůbec tak jistý v kramflecích, jak rád prezentuje, a nezkušená Nikol ho sjela jak namydlený blesk. Tohle byla influencerská sebevražda v přímém přenosu. 

Po profláknutém románku mezi zadaným youtuberem Markem Valáškem a TikTokerkou Bárou Stříteskou se rozhořela obrovská debata na sociálních sítích a následovala nesmyslná a zbytečná vyjádření Marka alias Datla.

Vzhledem k tomu, že jeho bývalá partnerka Nikol Martínková je jednou z hlavních aktérek celé kauzy, ačkoli ne svou vinou, rozhodla se, že do vily Like House půjde říci svoje.

K překvapení všech to zvládla s naprostou grácií a bez emocí. To se ovšem nedá říci o jejím bývalém partnerovi Markovi, který se buď vyhýbal odpovědím, celkové komunikaci, nebo se snažil zahrát všechno do autu a naprosto si protiřečil.

"Přišla jsem se vyjádřit, protože mi nikdo nedal prostor. Když jsem se už chtěla vyjádřit, byla jsem utnutá. Zdá se mi, že si Marek neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo," začala sebevědomě a přímočaře Nikol.

"Protiřečíš si, s Barčou jste si psali před samotným začátkem Like House. Uklidňoval jsi mě, že se ti Bára nelíbí. Jsi za hlupáka. Když se odehrálo to na té lince, tak jsme spolu chodili," vpálila nelítostně Markovi do obličeje a ten začal blekotat.

Marek Valášek sklízí výsměch ze všech stran

"Nechci to řešit před kamerama. Zase se to bude řešit znova. Nevím, co ji vedlo k tomu, aby sem šla. Šlo to udělat tak, abychom si napsali a sešli se. Místo toho přišla sem, a to mě zamrzelo a zarazilo," snažil se celou situaci mírnit Datel.

Datel si ovšem neuvědomil, že se jaksi nachází v reality show a na nějaké soukromí se vymlouvat zkrátka nemůže. V tom případě neměl do vily chodit a raději se měl věnovat dál natáčení videí pro děti.

Navíc je to právě Datel, kdo svým nevyspělým chováním způsobil celou tuhle smršť a Nikol vystavil veřejnému lynči, soudům a dost nepříjemné situaci.

Datel, který už třicet dílů neustále vysvětluje, že už nechce, aby se tato kauza dál řešila, a přesně z toho důvodu natáčí jedno vyjádření za druhým.

"Lhal jsi lidem a fanouškům. Uklidňoval jsi mě, že se ti Bára nelíbí a všechno je v pořádku," zasmečovala nakonec Nikol.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy