Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Datla čeká peklo. Jeho náhradním soupeřem v Clashi je Žralok. Na zápas kývnul dva dny předem, přesto je favoritem

Marek Valášek se nově utká s Patrikem Žralokem - ten na zápas kývl jen 2 dny před turnajem COTS 8
Zdroj: Koláž eXtra.cz/foto Renata Bušková + Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Clash of the Stars 8

Marek "Datel" Valášek se měl na sobotním Clash of the Stars 8 utkat se svým dlouhodobým rivalem Čonnym. Dvojice mezi sebou vede vyostřené osobní spory, které se měly vyřešit v kleci. Ze zápasu však jen pár dní před turnajem sešlo kvůli zranění, ale fanoušci smutnit nemusí. Promotéři COTS našli doslova za minutu dvanáct zajímavou náhradu a Datel se nově utká s kontroverzním Patrikem Žralokem. Ten na zápas kývl bez jakékoli přípravy, přesto je pro mnohé favorit na vítězství. 

V kleci si měli vyřešit velice napjaté osobní spory, ale ze zápasu na poslední chvíli sešlo. Kontroverzní youtuber Marek „Datel“ Valášek se měl již tuto sobotu v rámci Clash of the Stars 8 utkat s Davidem „Čonnym“ Čonkou, s nímž dlouhodobě vede rozepře, avšak ze souboje jen pár dní před samotným turnajem sešlo – důvodem je Čonnyho zranění.

"David se bohužel zranil při tréninku a tím pádem nemůže do zápasu nastoupit. Přejeme Davidovi co nejrychlejší rekonvalescenci a pro Datla dojednáváme velice adekvátní náhradu, abychom vám doručili co nejlepší možný zápas a zážitek," informovala organizace jen před třemi dny na sociálních sítích.


Datlovi se našel nový soupeř

Jak fanoušci, tak samotný Datel nemusel příliš dlouho smutnit. Souboj Valášek versus Čonny se odkládá do příštího galavečera a pro sobotní COTS 8 v Ostravě organizátoři již stihli najít velice zajímavého náhradníka. Proti Datlovi se v kleci postaví kontroverzní influencer Žralok Patrik ten na zápas kývl doslova za minutu dvanáct bez jakékoli přípravy.


Žralok je i bez přípravy pro řadu lidí favoritem

Namísto zcela běžné dvouměsíční přípravy na zápas tak Žralok absolvoval přípravu zhruba dvoudenní – i přesto je u řady fanoušků považován za favorita. "Žraloka z celýho srdce nesnáším, ale tohle vyhraje," píše jeden z nich. "To z Datla nezbyde ani exekuční příkaz," přisadil si další v komentářích pod oficiálním příspěvkem COTS.

"Po tom, co vydržel s Vaškem Mikuláškem, ho Datel nemůže ani vystrašit, natož zastrašit," myslí si mnozí a reagují na duel Žraloka s profesionálním MMA zápasníkem Václavem Mikuláškem, v němž byl influencer neskutečně bit, ale on statečně vydržel několik kol nakládačky, byť nakonec podlehl. Svou odvahou si u řady diváků získal obdiv za to, kolik ran v kleci zvládl vydržet.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy