Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Datel za naprostého blba v Like House: Nikol ho přišla seřvat do vily a bylo to drsné

Datel za naprostého blba v Like House: Nikol ho přišla seřvat do vily a bylo to drsné
Zdroj: Se souhlasem Nikol Martínková
+ Další 4 fotografie
like house

Dnes diváci na Primě mohli vidět další díl reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Tentokrát si to do vily přišla vyříkat bývalá přítelkyně Marka Valáška Nikol a byl to pořádný šrumec. 

Celým Like Housem momentálně hýbe románek Marka Valáška alias Datla a Báry Stříteské, se kterou si začal pletky ještě v době, kdy randil s půvabnou Nikol Martínkovou.

Ta se nyní rozhodla, že půjde do Like House říct pravdu, která podle jejích slov by měla zaznít.

"Přišla jsem se vyjádřit, protože mi nikdo nedal prostor. Když jsem se už chtěla vyjádřit, byla jsem utnutá. Přijde mi, že si Marek neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo," řekla v reality show.

"Přijít do vily byla moje iniciativa, nechci, aby Marek pak tady někoho osočoval. Jestli to nemáš koule říct tady na kameru, tak si to řekni na YouTube," pokračovala a nenechala se odbýt.

"Protiřečíš si, s Barčou jste si psali před samotným začátkem Like House. Uklidňoval jsi mě, že se ti Bára nelíbí. Jsi za hlupáka. Když se odehrálo to na té lince, tak jsme spolu byli," dodala.

Zatímco Nikol pálila jasné a věcné argumenty, Marek Valášek působil jako hlupák, který se do vztahového trojúhelníku tak zamotal, že absolutně nemá ponětí, jak z toho ven.

Jediné, na co se zmohl, bylo: "Mě by nenapadlo, že sem přijdeš, protože jsi říkala, že to nechceš řešit."

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy