Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Datel se snaží románek s Bárou zamést pod koberec: Lezete po sobě, všichni to vidí, pustili se do nich influenceři

Přiznání se ke vztahu už asi nikoho nepřekvapí.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
like house

Reality show Like House se začíná pořádně vyostřovat. Influencer Marek Valášek chce za každou cenu na své publikum působit jako největší profesionál, ale zatím platí za absolutního amatéra, který není schopen jednak ututlat románek s Bárou, a když už to prasklo, tak dělá vše pro to, aby se veškerá pozornost strhla na Adama Kajumiho, a zaplétá se do vlastních lží. Ve včerejším díle se do něj ale pustila půvabná Lada, která dala jasně najevo, že mezi Bárou a Datlem něco proběhlo a o nevinné špitání pod peřinou rozhodně nešlo. 

Reality show Like House ukazuje nejenom život influencerů, ale také poodkrývá to, kdo je profesionál a kdo naprostý amatér.

Zatímco Adam Kajumi moc dobře ví, že pokud v Like House k něčemu došlo, tak to kamery jasně ukážou, tak Datel se snaží veškerou špínu shodit na svého rivala.

Hned první týden se vyrojily spekulace o tom, že půvabná fitnesska Bára se měla údajně vyspat s Datlem.

"Informace mám přímo z Like House. Datel se měl první noc pořádně opít a vyspat se s Bárou," řekl první zdroj, který nechce být jmenován.

"Spí vedle sebe každý den," prozradil druhý zdroj z blízkosti influencerů. Jenomže Datel od začátku zatloukal, že by mezi ním a Bárou k něčemu došlo.

"Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že takové věci se stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, tak si myslím, že to pochopí," reagoval na údajnou nevěru Datel.

Patrně nejenom účastníky Like House by zajímalo, co by měla bývalá přítelkyně Nikol pochopit, jestli evidentní jiskření mezi Datlem a Bárou, nebo jejich líbání, ke kterému se Datel nakonec přiznal.

Momentálně je jasné, že mezi Bárou a Datlem k menším intimnostem došlo a zdá se, že některým soutěžícím dochází s Datlem trpělivost.

"Lezete tady po sobě a pak se divíte. Všichni to tady vidí. Kdyby u sebe nespali, nechovali se tak, jak se chovají, tak si to ti lidé nemyslí. A jenom to, že my tady všichni držíme hubu a děláme, že nic, a jednou to prostě prasklo, tak co na to mám říct. Nikdo nevíme, zda spolu spali, ale nejsme vypatlaní," řekla sympatická Lada.

Nejdříve tedy Datel s Bárou zatloukali, že mezi nimi absolutně nic neproběhlo. Nyní už přiznali líbání a flirtování ve vířivce a další influenceři naznačují, že to mezi nimi pořádně jiskří. Jak to bude pokračovat dál?Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy