Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Datel jako Karlos Vémola: Kvůli zápasu zhubl více než 15 kilo, stejně ale nenavážil a sen o titulu se mu rozplynul

+ Další 3 fotografie

Influencera Marka Valáška alias Datla čeká prozatím asi nejtěžší výzva v životě. Už v sobotu 10.6. se na pátém galavečeru Clash of the Stars utká s Tomášem Križanem alias "Dynamem". Mělo se přitom jednat o první titulový souboj v historii COTS a Marek podstoupil přípravu podobnou jako profesionální fighter Karlos Vémola. Jenže i když shodil téměř 20 kilogramů, domluvených 84 kg nenavážil, a tak se mu sen o titulu rozplynul. Naštěstí pro diváky se ale zápas neruší, a jak Datel prozradil pro eXtra.cz, chce své fanoušky odměnit alespoň pořádnou bitvou.

Influencer Marek Valášek alias "Datel" patří mezi nejvýraznější tváře organizace Clash of the Stars. Právě pod jejími křídly poprvé zkusil roli zápasníka, která se mu ihned zalíbila. Má za sebou dva zápasy, ze kterých pokaždé odešel s vítězným triumfem. Právě proto si nese nálepku "dosavadní král Clash of the Stars", kterou nyní chtěl náležitě obhájit.

Už v sobotu večer se na pátém turnaji COTS měl uskutečnit historicky první titulový zápas Datel vs. Križan. Jenže byť k zápasu dojde, nerozhodne se o šampionovi. Datel totiž nezvládl navážit smluvených 84 kilogramů, do kterých shazoval ze 103 kg. Podstoupil tak přípravu, kterou si ordinuje například profesionál Karlos Vémola, a jak sám Valášek říká, bylo to něco šíleného.

Datel poznal masakr

"Už se cítím dobře. Dělali jsme tu váhu. Psychicky jsem byl totálně v p*deli. Byly to asi dva nejhorší dny, které jsem v životě zažil. Byla to totální brutalita, ale to tělo to nechtělo pouštět. I tak jsme to kousali, za každou cenu jsem to chtěl urvat. Pak jsem začal po obědě jíst, teď doplňuju tekutiny, vitamíny. Všechny tyhle věci. Už se cítím fajn," řekl po pátečním vážení eXtra.cz a bylo na něm znát velké zklamání.

Váha se nakonec zastavila na 86,9 kg, a jak sám Datel přiznává, tři kila nad limitem je hodně. "Měl jsem přenosnou saunu na hotelu, kdy ti kouká jenom hlava. Je to pohodlnější než normální sauna. Byli jsme ale i v normální sauně. Měl jsem na sobě sauna oblek, na tom tepláky, trička, mikiny. Masakr. Horké vany jsem dával poprvé. To je pěkný hnus. Respekt profíkům, kteří tohle absolvují, je to hustý," vysekl poklonu profesionálním bijcům. Sám přípravu nepodcenil, trénoval šestkrát týdně, někdy i dvoufázově. Zkrátka chce divákům ukázat, že na to má. "Ať to dopadne, jak chce, hlavně ať vyhraju," říká s humorem.

Clash of the Stars 5: Datel vs. Križan

Marek si je velmi dobře vědom, že si nevzal lehké sousto. "Bylo mi vytýkáno, že jsem měl dosud lehké soupeře, což si úplně nemyslím. Kvůli tomu jsem ale řekl Clashi, že pokud půjdu do dalšího zápasu, tak ať je to výzva. Ať mi dají nejlepšího soupeře, kterého mi mohou dát. Přidělili mi právě Tomáše aka Dynama," rozpovídal se před nedávnem Marek o zápasu s Križanem v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Vím, že je proti mně někdo, kdo mi je vyrovnanej. Co zatím vidím, tak lidé věří na výhru spíše jemu, takže tam půjdu s čistou hlavou, nemám na sebe tlak," dodal, jak si můžete přehrát v náhledovém videu. Jak už bylo řečeno, Marek kvůli souboji podstoupil velmi náročnou přípravu, která se tentokrát dá skutečně srovnávat s přípravou profi zápasníků.

Necháme se překvapit, jak souboj Datel vs. Križan dopadne. Podle predikce zápasu je za favorita považován slovenský interpret Dynamo, jak je zřejmé i z aktuálního kurzu ve Fortuně. Kurz je vypsán 5,20/1,14 právě ve prospěch Dynama.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy