Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dáša ze seriálu Most! prošla velkou životní změnou: S přítelem z Peru vyrábí šperky a porodila dceru

Erika Stárková prošla proměnou.
Zdroj: Profimedia / Se souhlasem ČT Michaela Buchtová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
MOST!

Oblíbená herečka Erika Stárková (38), která prorazila seriálem Most!, zaznamenala v posledních letech velký životní obrat. Nabrnkla si šperkaře a DJe z Peru Césara Chunka a krátce nato se jí narodila holčička Alma. Talentovaný pár spolu navíc založil handmade značku Noční asociace, kde vyrábí šperky, oblečení a skládají hudbu, se kterou pak obráží festivaly. Jakým posunem si v životě prošla, prozradila serveru Novinky.

Renesanční umělkyně Erika Stárková prorazila roku 2019 seriálem Most!. Hlavní roli Luďka právě vyhozeného z práce si v něm zahrál herec Martin Hoffman (44) a jeho bratra Pavla, vracevšího se přeoperovaného na Dášu z velkého města zpět do rodného Mostu, ztvárnila právě Stárková. Seriál upozorňující na xenofobii a nesnášenlivost měl u diváků obrovský úspěch a herci z něj se okamžitě dostali na list mediálně známých a obsazovaných osobností.

Ještě předtím jsme herečku ovšem mohli vidět například jako mladou královnu v pohádce Sedmero krkavců, amatérském filmu Teplé škvarky nebo filmu Alice Nellis Andělé všedního dne. Po boku Orlanda Blooma (45) se objevila dokonce v americkém seriálu Carnival Row, který se u nás natáčí. Úspěchy slavila také v oblíbené hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Obrat v životě Stárkové

V Eričině osobním životě nedávno došlo k velikému zlomu. V zimě roku 2020 herečka potvrdila rozchod s baskytaristou s mongolskými kořeny Zayem Ganboldem a krátce na to se seznámila s mužem z Jižní Ameriky, který si říká César Chunk a živí se prodejem etno šperků.

"Skončila jsem Tvář a procházela se v Praze po náměstí Jiřího z Poděbrad, kde prodávali dva indiáni šperky. Jeden šperk jsem si koupila a zároveň jsem si od jednoho z nich nechala spravit prsten," vzpomíná na seznámení s přítelem v rozhovoru pro Novinky.

César Chunk je kromě šperkaře také špičkový DJ a umí šít na stroji. Pár spolu založil značku Noční asociace, kde vyrábí šperky, oblečení a tvoří hudbu - Erika totiž umí také výborně zpívat. V roce 2020 dokonce získala Thálii a cenu divadelní kritiky za výkon v muzikálu Lazarus.

Splněný sen o dětech

V prosinci 2021 se stala Erika Stárková poprvé maminkou, jak oznámil Blesk. Holčička dostala jméno Alma, což ve španělštině, Césarově rodném jazyku, znamená duše. Herečka rodila doma za přítomnosti duly, což je v Peru naprosto běžné a ona bojuje za takový přístup i u nás.

"Mám pocit, že děti si dopředu vybírají rodiče, vědí přesně, koho potřebují. Alma si vybrala, že bude napůl indiánka a napůl Moravanka," prozradila Novinkám Stárková a dodala: "Alma byla počata naprosto vědomě. Těhotenství jsem si moc přála, byla jsem šťastná. Léta jsem hlídala děti, měla jsem je vždycky ráda, mateřství mi přišlo naprosto přirozené. Nedovedu si představit, co by s mým životem bylo bez dítěte dál."

Dycky Most!

Seriál Most! o životě v onom městě začíná reprízovat ČT1 11. ledna ve 21:30. Podívejte se do naší galerie, jak to v něm i jinde Erice Stárkové sluší.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy