Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dáša z Mostu! rozproudila téma transgender: Tohle je 15 modelek, které bývaly muži

+ Dalších 30 fotografií
velká galerie
Slovo transgender je aktuálně dost používáno, a to především ve spojení s Dášou z Mostu! Brácha Pavel je ukázkovým příkladem krásné ženy, která byla dříve uvězněna v těle muže. Jak ale vypadají opravdové transgender ženy?

Erika Stárková (34) neboli Dáša je opravdu krásná v roli bráchy Pavla, který se nechal předělat na ženu. V seriálu Most! Dáša pomotala hlavu nejednomu muži. Chlapi po ní vyloženě prahli! Pojem transgender se stal díky Mostu! velmi populárním a hodně u nás teď trenduje.

Erika v reálném životě není opravdovou transgender ženou, svou roli ovšem zvládla brilantně. Jak ale vypadají skutečné transgender ženy? Jsou to normální baby, jako je každá jiná, jen se holt narodily v mužském těle. Nechaly se předělat a nyní plní přehlídková mola a obálky časopisů! Některé se dokonce účastnily Miss a soutěží krásy. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá 15 nejslavnějších transgender modelek.

Mohlo by vás zajímat

Další články