Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Dáša je mnohem víc žena, než já! Erika Stárková promluvila o svém těle

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Dycky Most!
Herečka Erika Stárková (34), působící v nekorektním seriálu Most! jako brácha Pavel, který se nechal přeoperovat na Dášu, je na pohled velmi nádherná žena. I její něžný hlásek musel být do seriálu předabován, aby korespondoval s realitou, kdy se mnohdy muži, kteří jsou přeoperovaní na ženy, svého hlubokého hlasu nikdy zcela nezbaví. Erika se ale ve skutečnosti ženské něžnosti naučila od osoby, která dříve bývala mužem. Nejen o tomto tématu promluvila v rozhovoru pro DVTV.

Erika Stárková se role Dáši v seriálu Most! ujala na výbornou. Dokázala bývalého bráchu Pavla zahrát tak, že nevypadal jako hloupá parodie na trans osoby, ba naopak bylo vše zahráno tak, jak věci většinou v reálu vypadají. Inspirací byla Erice žena, která dříve skutečně bývala mužem. Ta jí ale nepomohla jen se seriálovou rolí, ale nevědomky z ní udělala něžnější ženu.

Herečka si při komunikaci s Lucií Brychtovou, která si transformací prošla, mnohé uvědomila. „Když jsem ji pozorovala, jaká je, jak mluví, jak se vyjadřuje, tak jsem si uvědomila, že je naprostá žena. V tu chvíli jsem se coby brněnská punkerka, která přišla do Prahy v martenskách, zastyděla a uvědomila jsem si díky ní, co je to ženství. Snažila jsem se od té doby i já samu sebe zkřehčovat,“ sdělila Erika v rozhovoru.

I přesto, že je Erika žena, která hrála muže, jenž se nechal přeoperovat na opačné pohlaví, pro roli Dáši jí něco podstatného chybělo. Takové poprsí, jaké vidíte v seriálu, herečka rozhodně nemá. Jaké je její tajemství? Nejde o žádné digitální triky, Erika si do podprsenky jednoduše strčila vlněné ponožky. Zdá se, že Erika Stárková je zkrátka samé překvapení.

Mohlo by vás zajímat

Další články