Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dáša Havlová omládla o 40 let: Pomohla jí aplikace TikTok

Dáša Havlová omládla o 40 let: Pomohla jí aplikace TikTok
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
trendy
Aplikaci TikTok má v telefonu už mnoho lidí po celém světě. Mnohdy ji ani nevyužívají naplno a stačí jim jen sledovat své oblíbence. S dobou jde také Dagmar Havlová (67), která se rozhodla si v aplikaci vytvořit účet a udělala si z něj malý deníček.

Dagmar Havlovou můžete běžně zastihnout na Facebooku nebo Instagramu. Nově si založila i aplikaci TikTok, která primárně sloužila k natáčení videí, kde člověk tančí nebo ovládá tzv. lipsync, otvírání úst podle slov vybrané písničky. Dnes si tam lidé běžně sdílejí své radostné momenty.

Průtrž mračen jménem Dagmar

Dagmar je na TikToku takovou průtrží mračen v posledních dnech. Aplikace je zahlcena občanskými nepokoji z Ameriky, zapálenými auty a demonstracemi, to vše vyskakuje v navrhovaných videích.

Úsměv od ucha k uchu

Vždy veselá Dáša Havlová totiž přidává videa z příjemných procházek Prahou nebo po lese. Sdílí i některé momenty ze svého života. Ale hlavně rozdává pozitivní náladu a navíc jí to ohromě sluší. Omládla a vypadá, jako by se vrátila do teenagerovských let.

Dagmar má založený TikTok zhruba od března a během tří měsíců jí vyskočil počet sledujících na necelých pět tisíc. Na jejích videích je dokonce přes 34 tisíc lajků!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy