Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dáša (14) se raduje z narození miminka: Mladá Ruska na svět přivedla zdravou holčičku

Dáša (14) se raduje z narození miminka: Mladá Ruska na svět přivedla zdravou holčičku
Zdroj: VKontakte
+ Dalších 14 fotografií
Porod Dáši
Poslední měsíce bylo jméno Daria Sudnišniková (14) velmi často probíraným tématem. Mladá Ruska zaskočila veřejnost, když ve svých třinácti letech oznámila těhotenství se svým desetiletým přítelem, což bylo později vyvráceno. Nyní se mladičká Dáša raduje z novorozeného miminka. Narodila se jí krásná a zdravá holčička.

Teď už čtrnáctiletá Daria Sudnišniková otěhotněla v pouhých 13 letech. Zcela pak šokovala celý svět, když řekla, že otcem dítěte je její desetiletý přítel Ivan. Doktor však přišel s faktem, že chlapci se stále vyvíjejí spermie, takže je nemožné, aby ji oplodnil. Dívka pak musela s pravdou ven a přiznala, i přes těžké srdce, že ji znásilnil šestnáctiletý chlapec. Miminko se však rozhodla nechat.

Radostná novinka

Mladá Ruska si získala celosvětovou popularitu a těžko byste hledali někoho, kdo by o jejím případu neslyšel. Nyní dala Dáša světu vědět radostnou novinku Podle webu radiokp.ru přivedla na svět zdravou holčičku.

Daria se z narození dcerky neskutečně raduje. Na mateřství se bedlivě připravovala a své fanoušky na sociálních sítích pravidelně zásobovala informace, jak pokračuje těhotenství.

Biologický otec dítěte

Jak už bylo zmíněno, biologickým otcem dítěte je šestnáctiletý chlapec. "Je to pro mě bolestivé, dlouho jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo to bolest v mé duši. Byla jsem znásilněna. Neřeknu vám, co se přesně stalo, protože vzpomínat na to je pro mě příliš velké utrpení," svěřila v průběhu května Dáša.

"Na svůj věk byl vážně velký a tlustý. Mám obrovský strach, že ho jednoho dne potkám ve městě," obává se teď už novopečená maminka.

Související články

Další články