Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dáša (14) se pochlubila dcerkou: Mladá maminka prozradila její jméno a plány do budoucna

Dáša (14) se pochlubila dcerkou: Mladá maminka prozradila její jméno a plány do budoucna
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Mladá maminka
Nedávno svět obletěla zpráva o tom, že mladičká Dáša Sudnišniková (14) z Ruska porodila. Ta otěhotněla poté, co byla znásilněna šestnáctiletým chlapcem, dítě si ale rozhodla ponechat. Dívka po porodu neskrývala radost z malé holčičky a nyní prozradila i její jméno.

Šokující příběh z Ruska má snad šťastný konec. Čtrnáctiletá Dáša už je několik dní po porodu a na sociálních sítích se chlubí svou čerstvě narozenou dcerkou Té už dala i jméno, o které se podělila se světem přes instagramový účet. Holčička se jmenuje Milana.

Ivana označovala za otce

Sama Dáša je vášnivou uživatelkou sociálních sítích, skrz které pravidelně informovala o průběhu svého těhotenství i porodu. A instagramový účet založila i své malé Milance. Mladá maminka tak chce průběžně mapovat vyrůstání své dcery.

Ta přišla na svět poté, co se ukázalo, že byla Dáša ve třinácti letech znásilněna. Původně všem tvrdila, že budoucím otcem je tehdy desetiletý Ivánek, kterého označovala za svého přítele. Vyšetření ale ukázalo, že ještě nemá dostatečně vyvinuté spermie a je neplodný.

Mrazivé přiznání

Dáša tak musela s pravdou ven, a že to bylo pořádně mrazivé přiznání. Znásilnil ji šestnáctiletý chlapec, a proto o tom nechtěla mluvit. „Je to pro mě bolestivé, dlouho jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo to bolest v mé duši. Byla jsem znásilněna. Neřeknu vám, co se přesně stalo, protože vzpomínat na to je pro mě příliš velké utrpení,“ svěřila v průběhu května Dáša. Té se rozhodl pomoct i mladý Ivan, který přijal Milanu za vlastní.

I přesto, že Dáša alespoň na sociálních sítích září štěstím, na hrůznou událost jen tak nezapomene. Nejvíc se teď obává, že chlapce, který ji znásilnil, potká někde ve městě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy