Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dáša (14): Tvrdila, že otěhotněla s desetiletým. Teď prozradila pohlaví miminka

+ Dalších 5 fotografií
Mladičká Ruska Daria Sudnishnikova (14) před časem otěhotněla a plánuje se stát mámou ve velmi raném věku. Daria už před časem přiznala, že otcem opravdu není desetiletý Ivan, ale že byla znásilněna. Nyní odhalila pohlaví miminka a dokonce už vymyslela jméno...

Teprve čtrnáctiletá Daria Sudnishnikova z Ruska ještě ve svých 13 letech přišla do jiného stavu. Dříve tvrdila, že dítě počala s teprve desetiletým Ivanem, ale ukázalo se, že chlapec není plodný a díky polici se přišlo na Stefana, patnáctiletého mladíka, který Dariu znásilnil, což ona sama později přiznala.

Poté se Dáša přišla s tím, že je Ivan opravdu otcem. Prý žádného Stefana vůbec nezná. "Netvoří se mu spermie. Pořád je to dítě," uvedl už před časem urolog Evženij Grekov, který desetiletého Ivana vyšetřoval. Lékař ale podle svých slov nic nepodcenil. "Laboratorní výsledky jsme kontrolovali třikrát. Chybu jsme udělat nemohli," prohlásil Grekov.

Zmatek v otcovství

Desetiletý Ivan i jeho matka zpočátku věřili, že otcem miminka je právě on, po nových zjištěních se oběma muselo výrazně ulevit. Stefan měl Dariu k pohlavnímu styku přinutit pod pohrůžkou násilí... Nastávající maminka dnes vypadá spokojeně a stále přidává příspěvky na TikTok a Instagram, kde ukazuje své těhotenské bříško.

Odhalení pohlaví miminka

Na obě sociální sítě přidala i video, kde odhaluje, jaké je pohlaví miminka, které jen za pár měsíců přijde na svět. Přichystala si velký balonek, ve kterém bylo ukryto několik dalších jedné barvy, která odhalí pohlaví malého drobečka. Společnost jí dělá právě desetiletý Ivan, který do balonku píchl a vyletělo z něj několik růžových. Daria čeká holčičku!

V dalších videích, která přidává na sítě, ukazuje, jaké oblečky a roztomilé botičky pro malou nakoupila. Prozradila také křestní jméno, její dcera se bude jmenovat Karolína. A protože často přidává příspěvky i s Ivanem, je jasné, že spolu zase chodí. Proč ale tento případ stále neřeší tamní úřady?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy