Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dáša (13) se chlubí těhotenským bříškem: Údajný 10letý otec už vzal nohy na ramena

Dáša (13) se chlubí těhotenským bříškem: Údajný 10letý otec už vzal nohy na ramena
Zdroj: vkontakte
+ Dalších 10 fotografií
šílené
Přes noc se z ní stala celebrita. Teprve třináctiletá Dáša z ruského Železnogorsku si stále trvá na tom, že čeká miminko s desetiletým Ivanem. Na sociálníchí sítích se už chlubí těhotenským bříškem, jenomže po údajném otci dítěte nikde ani stopy. Chlapec už nejspíš "vzal dráhu", laboratorní testy totiž ukázaly, že dívku do jiného stavu nepřivedl.

Příběh, který normální člověk nevymyslí ani s trojkou v žíle, od začátku roku rezonuje nejenom Ruskem. Teprve třináctiletá Dáša Sudnishnikova v televizní show vyprávěla, že otěhotněla se svým desetiletým milencem Ivanem.

Dvojice dětí se měla už několik let přátelit. Ivan se bil v hruď, že se o Dášu i nenarozené dítě postará. Záhy se ale ukázalo, že o tři roky mladší chlapec se otcem nestane. Nebylo ani možné, aby dívku přivedl do jiného stavu, protože se mu zatím netvoří spermie. "Třikrát jsme ty výsledky z laboraře pro jistotu kontrolovali. Chybu jsme určitě neudělali, není to možné," řekl ruským médiím urolog Jevgenij Grekov.

Znásilnění a útěk

Spekulace o tom, že Dáša ve skutečnosti otěhotněla po znásilnění patnáctiletým Štěpánem, nastávající matka odmítá. Sice nejprve tvrdila, že jsou pravdivé, pak ale obrátila. "Žádného Štěpána ani neznám," napsala na sociální síť VKontakte.

Třináctiletá dívka je internetovou celebritou, sleduje ji přes 60 tisíc lidí. Svoje obecenstvo pravidelně zásobuje fotkami těhotenského bříška. Z jejího života ale zmizel "milenec" Ivan. Vypadá to, že vzal dráhu!

"Zdá se, že mě opustil," plakala Dáša u jedné z fotografií. Chlapec zřejmě nesnesl představu, že by se měl starat o dítě, které není jeho.

Související články

Další články