Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Darujte pozitivní energii: Zvýšení sexuality, podpora přátelství i odbourání stresu za pomoci přírodních kamenů

+ Další fotografie
V dnešní konzumní společnosti je velmi obtížné vybrat ten správný dárek, protože máme všechno a jen tak někoho nenadchnete, neohromíte a nepotěšíte. Je tedy na čase dívat se po netradičních dárcích, kterými jsou právě kameny a minerály.

Podpořte i vy zdravý životní styl a darujte blízkým to, co nejen potěší, ale navíc bude působit tou správnou energií, kde je potřeba.

Mít zdravé sebevědomí je v dnešní době nezbytné

Máte-li kolem sebe někoho, kdo o sobě často pochybuje a potřebuje získat důvěru v sebe, určitě vybírejte minerály, které k získání sebevědomí dopomohou. Díky šperkům z minerálů, které dopomáhají k sebevědomí, totiž docílíme toho, abychom se měli rádi a dokázali jsme cokoliv, co si usmyslíme.

Sexualita je důležitou součástí našeho života

Sexualita není jen o sexu, ale i o vzájemné atraktivitě. Žít zdravý sexuální život je klíčové pro naši celkovou spokojenost. Vyberte proto takový dárek, který podpoří sexualitu ve vašem partnerovi i ve vás. Vhodné jsou pro tento účel například záhněda, jaspis nebo býčí oko. Vybírat můžete z náramků, náhrdelníků i drobných přívěsků, pokud si nepotrpíte na velké šperky.

Náramky pro upevnění vztahu

Chcete-li něco pro sebe a svého partnera, vyzkoušejte náramky ze vzácných kamenů. Nejenže díky nim upevníte, pročistíte a zharmonizujete svůj vztah, ale navíc bude každý vědět, že patříte k sobě. Náramky jsou velmi estetické, takže chybu neuděláte, i když je budete chtít věnovat třeba přátelům a podpořit tak jejich vztah.

Mít kolem sebe blízké přátele je nutné pro šťastný život

Kdo bychom byli, kdybychom neměli kolem sebe ty správné přátele? Tak, jako je třeba pečovat o partnerský vztah, je třeba pečovat i o ten kamarádský. Umocněte tou správnou nerostnou vibrací přátelství a pěstujte tyto důležité vztahy. Poděkujte kamarádce nebo kamarádovi za to, co v něm máte a za podporu, kterou vám dává. Vhodné minerály, které na špercích volte, jsou růženín, jadeit, ametyst, sodalit nebo obsidian.

Vybírat minerály muzete na www.svetmineralu.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články