Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Darujte na Valentýna to nejlepší, nebudete litovat

Darujte na Valentýna to nejlepší, nebudete litovat
Zdroj: Čokoládovna Janek
Valentýn 2021
Hezký dárek potěší každého, ale co udělá ještě větší radost, než jeden dárek? Není těžké to uhádnout. Už to máte? Ano, správně, je to spousta dárků. A přesně takový velký valentýnský box skrývající ty nejlepší dobroty z čokoládovny JANEK teď můžete darovat svému partnerovi a udělat tak radost vám oběma.

„Každý rok připravujeme na svátek svatého Valentýna unikátní výrobky pro všechny zamilované a letos jsme se rozhodli nezůstat jen i jednoho, ale rovnou jsme se pustili do návrhu velkého balení. Hodně dárků znamená hodně lásky a co může být lepšího, zvláště v dnešní době, než pořádná porce té nejkvalitnější čokolády?,“ pokládá řečnickou otázku spolumajitel čokoládovny JANEK Václav Durďák. Valentýnský box toho skrývá opravdu hodně a určitě nebude na škodu, jít si před jeho otevřením trochu zasportovat a ideálně shodit nějaké to kilo navíc, naberete ho totiž obratem zpátky.

Prvotřídní horká čokoláda

14.února určitě nebude venku panovat letní počasí, proto vás potěší prvotřídní horká čokoláda s originálním plecháčkem JANEK, do kterého ji můžete svému milému připravit. Ti, co mají rádi čokoládové pomazánky pak určitě rádi ochutnají vyhlášenou Lískovku, která na loňském Great Taste v Londýně obdržela prestižní ocenění. Dále si můžete vychutnat tabulku čokolády, čokoládová srdíčka, plody obalené v čokoládě a samozřejmě valentýnskou bonboniéru s pečlivě vybranými pralinkami samotnými majiteli čokoládovny.

To nejlepší pro tuzemské zákazníky

„V roce 2015 jsme s kamarádem a manželkou založili čokoládovnu JANEK a ani ve snu nás nenapadlo, kam se za 5 let dostaneme. Chtěli jsme nabídnou tuzemským zákazníkům to nejlepší, a dnes mohu říct, že se nám to povedlo. Díky obrovským prodejům můžeme přicházet se stále novými nápady a pracovat na rozšíření sortimentu. Díky,“ vzkazuje na závěr čokoládový Duřdák.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy