Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Darujte k Vánocům zdraví: Pořiďte si ho pro sebe i své blízké

Darujte k Vánocům zdraví: Pořiďte si ho pro sebe i své blízké
Zdroj: Inca Collagen
Vánoční dárky
Už víte, co koupíte rodině jako dárek na Vánoce? I když venku stále přetrvávají spíše mírné teploty, Vánoce se nezadržitelně blíží a nám zbývá už jen několik málo dní, než to celé vypukne. Dárky je třeba nejdříve vymyslet, a potom ještě koupit. Máme pro vás tip na dárek.

Všímáte si změn u vašich rodičů? Bolí je klouby, nezvládají dlouho stát na nohách a celkově se necítí při pohybu dobře? Nejspíš jim chybí kolagen. Doplnit potřebný tekutý kolagen není nic těžkého, spíše naopak. Pořiďte jim dárek, který posílí jejich pohybový aparát a uvidíte, jak se jim zlepší život.

Kolagen v pozitivním směru ovlivňuje tělo zvenčí i zevnitř. Zabezpečuje hydrataci pokožky, podporuje hojení ran a regeneraci nehtů či působí na vypadávání vlasů Přispívá rovněž ke správné funkci pohybového aparátu. Jeho nedostatek je po určitém čase viditelný a citelný. Při deficitu kolagenu může docházet k prohlubování vrásek, zhoršení stavu pokožky i kvality vlasů a nehtů či problémům s klouby.

Darujte zdraví, darujte Inca Collagen!

Užijte si Vánoce s opravdu bohatým dárkovým balíčkem od Inca Collagenu. Inca Collagen představuje ověřený produkt, který má svoje pevné místo na trhu už 5 let. Recenze na Inca Collagen od spokojených zákazníků vás jistě přesvědčí o pozitivních účincích kolagenu na lidské tělo. Inca Collagen obsahuje v jedné dávce až 3000 mg hydrolyzovaného kolagenu. Podporuje obnovu tělu vlastního kolagenu a regeneraci kolagenových vláken, což vede k výrazně pozitivnímu účinku, viditelnému jako zlepšení vlastností pokožky, nehtů a vlasů. Vedle těchto zvenčí viditelných vlivů podporuje Inca Collagen obnovu kolagenu v celém těle, což vede ke zlepšení funkčnosti všech pojivových tkání.

Vánoční akce Inca Collagen

Ke 3 zakoupeným kusům Inca Collagenu získáte navíc: měkoučký ručník, 3x vitamín C a dopravu zdarma. Jako speciální dárek máme pro vás osvěžující, zdravý a kvalitní čaj Geisha od výrobce čajů Oxalis. Zelený čaj si vás získá jemnou chutí i svými blahodárnými účinky tělo. Ať už si připravíte některý z tradičních druhů, nebo zkusíte nějaký ochucený, nikdy nesáhnete vedle.

Více na www.incacollagen.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy