Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Daro, přestaň Rytmuse vydírat fotkami malé Laury! Už to vytáčí i jejího tátu Matěje Homolu

Matěj Homola a Dara Rolins.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) by si měla rychle najít normálního chlapa a přestat otravovat svého bývalého přítele Rytmuse (41). Dara Rytmuse citově vydírá a používá k tomu i fotky maličké dcery Laury. Jenže to se nelíbí už ani biologickému tátovi Matějovi Homolovi (45). "Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák," uvedl Homola.

Dara Rolins (45) pořád nechápe, že o Rytmuse (41) definitivně přišla. Zdá se, že ho chce zpátky. Jenže Rytmus randí s krásnou a mladou Jasminou Alagič (29).

Dara na svém Instagramu uveřejnila fotku, kde líbá Rytmuse. Na to dohlíží její dcera Laura. Taková hezká rodinná fotka. Dara k tomu napsala, že na Rytmuse pořád myslí. Ten pak šel a poměrně ostře jí napsal, že takové chování 9 měsíců po rozchodu není normální.

„Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. V lednu jsme se rozešli a je říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, stejně jako i my ho do přejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? To si máme každý rok pouštět písničku 8. říjen, a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera.Je to choré! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco co už není. Přeji ti lásku a pokoj,“ uvedl Rytmus.

Jasný vzkaz, že dost bylo fňukání a Dara by si měla také někoho najít. Rytmus se k ní už nevrátí a Daru to musí přestat bolet.

Do celé situace je dosti trapným způsobem zatažen také biologický otec malé Laury Matěj Homola. I jemu vadí, že Dara používá fotku jeho dcery k tomu, aby citově vydírala Rytmuse. „Kriste, až jednou Laura promluví, tak to bude fičák,“ komentoval celou situaci zaskočený Matěj.

Mohlo by vás zajímat

Další články