Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Daro, není na to trochu brzy? Laura (10) se zpěvačkou řeší sex a bere jí boty

Zdroj: instagram
+ Dalších 24 fotografií
V roli matky
Dara Rolins (46) se před nedávnem vrátila z dovolené na Bali, kde byla se svou dcerou Laurou (10). Zpěvačka si s dcerou hodně rozumí a také si s ní povídá. Co mají společného a kolik toho mezi sebou sdílejí?

Dara Rolins (46) má prý výjimečný vztah se svou dcerou. V rozhovoru Blesk pro ženy prozradila, že si jsou velmi blízké. Dcerka má ráda zdravou stravu a zpěvačka říká, že „děti přebírají naše zvyky a návyky a také jedí to, co najdou doma v ledničce“. Laura rozhodně nemá zakázanou tučnou stravu. Například ráno snídá sladké pečivo a čaj, do kterého jí maminka přidala chlorofyl. Dara si nemyslí, že je striktní. Zastává ten názor, že by si děti měly užívat i nezdravou stravu!

Laura, kterou si Dara pořídila s Matějem Homolou, už má téměř stejně velkou nohu jako zpěvačka, a tak se nebojí si půjčovat maminčiny boty na podpatku. Údajně v nich zvládá chodit i po schodech a modlí se za to, aby jí nevyrostla větší noha než mamince.

Lauře se pomalu blíží puberta a slovenské divě začíná pokládat intimnější otázky peprnějšího charakteru. Dcera zjišťuje, jak to celé je. Jaká byla maminčina první pusa a také kdo byl její první. Zkrátka všechny tyhle otázky. Takže Dara (46) očekává, že to každou chvíli přijde. Jen doufá, aby dceřin první nebyl lump a měl Lauru rád.

Související články

Další články