Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dárky podle horoskopu: Co nadělit pod stromeček Beranům? Štír se spokojí s ponožkami

Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP
Vánoce jsou za dveřmi a vy si lámete hlavu nad tím, jak překvapit své blízké či drahou polovičku? Chcete vybrat ten opravdu nejlepší dárek? Chybí vám fantazie? Nic si z toho nedělejte, astrologie má návod, jak vybrat ty nejvhodnější dárky pro jednotlivá znamení. Inspiraci najdete v našem horoskopu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou ohnivci, a tak potřebují něco opravdu vzrušujícího a velkolepého. Rozhodně zapomeňte na vybavení do domácnosti či nový kousek do šatníku. Nejlepším dárkem bude poukaz s adrenalinovým dobrodružstvím. Jak vybírat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou opravdoví gurmáni, a tak rozhodně nepohrdnou gastronomickým zážitkem. Ani košem s vybranými dobrotami neurazíte. Chcete darovat něco jiného? Co by to mělo být? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou hraví a mají rádi dobrodružství, takže ani tady nic nezkazíte, když darujete zážitek. Blíženec nepohrdne ani originálním šperkem. Nemusí jít nutně o drahý kámen, tady musí jít o originalitu. Jakým šperkem to nepokazíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak jako rodinný typ velmi rád obdarovává své nejbližší. Ale čím potěšíte toto citlivé znamení vy? Lidé narození v tomto znamení se neurazí, pokud dostanou vybavení do domácnosti. Bytové dekorace a různé serepetičky, to je jejich. A co dalšího? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi se rádi chlubí. A ještě radši se pochlubí tím, co dostali pod stromeček. Takže v jejich případě není vhodné šetřit. Luxusní oblečení, kosmetika či nejnovější model mobilního telefonu, to jsou přání Lvů. A co dalšího, například? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

U Panny to nebude tak těžké. Protože je praktickým znamením, potěšíte ji praktickými dárky. Z přírodní kosmetiky bude mít velkou radost, ale ani poukázkou na masáže nepohrdne. Čím dalším to nemůžete pokazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy potřebují harmonii a milují krásu a umění. Takže kvalitní literaturou nebo poukazem do salonu jí jistě rozzáříte oči. Čím ale rozhodně zabodujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

U Štírů nikdy nic nezkazíte, pokud je obdarujete novými erotickými pomůckami. Mají rádi i historii a fantasy, takže literaturou z tohoto odvětví taktéž nic nezkazíte. A co dalšího jim udělá radost? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci si potrpí na dobrodružství. Adrenalinový zážitek jim vykouzlí úsměv na tváři. Ale určitě je potěšíte i netradiční deskovou hrou nebo sportovním vybavením. Na co rozhodně zapomeňte? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou cílevědomí a pokrokoví. Takže u nich rozhodně sázejte na nejnovější výstřelky ze světa elektroniky. Pokud chcete pořídit levnější variantu vánočního dárku, co by to mělo být? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře zaujmete vším neobvyklým. Zaručený úspěch budou mít magické předměty, ale i odvážné a třpytivé kousky do šatníku. A co milují Vodnářky? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybám se zavděčíte romantickými dárky. Milují dobrou hudbu, květiny a víno. Rozhodně je ale potěšíte dárkovými předměty s potiskem či vybranými sladkostmi. S čím ale neuspějete? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články