Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dárkový koš trochu jinak

Zdroj: Manboxeo

Dárkové koše patří mezi stálice mezi dárky. Většinou se k nim uchylujeme jako k “poslední možnosti”, když nás nic lepšího nenapadá nebo když už nám nezbývá čas. To je ale velká škoda, protože dárkový koš není zrovna originální dárek. Co tedy raději zvolit stylové dárkové balení, které kromě prémiového obsahu přinese obdarovanému i výjimečný zážitek z otevírání a krásnou vzpomínku?

Vyřešte dárek netradičně

E-shop Manboxeo.cz přišel s netradičním nápadem, jak vytvořit nahradit dárkové koše luxusními baleními, jejichž otevírání je opravdovým zážitkem. Žádné rozvazování mašle se tentokrát nekoná. Dárkový koš pro muže zabalený do celofánu nikdy nebude slavit kdovíjaký úspěch. Dárek pro opravdového chlapa od Manboxeo.cz má ale podobu ručně vyráběné dřevěné bedny, do které se musí obdarovaný dostat páčidlem. A dárkový koš pro ženy? Ani ten obdarovanou asi příliš nenadchne. Zato krásná dřevěná truhla zamčená na zámek, to už je jiná. Obdarovaná musí buď rozluštit kód z indicie, nebo zámek přeřezat pilkou.

 

Taková Bedna s páčidlem nebo Truhla se zámečkem plně nahrazuje dárkový koš k narozeninám, výročí i třeba vánoční dárkové koše. A co obsah? Všechny produkty uvnitř beden a truhel Manboxeo jsou prémiové, netradiční a originální. Proč kupovat obyčejný dárkový koš z uzenin, když můžete pořídit originální bednu s páčidlem pro gurmána plnou masových pochoutek, salámů a paštik? Proč dávat dohromady pivní dárkový koš, když na Manboxeo.cz najdete bytelný dřevěný box pro muže se světovými ležáky, se kterým máte jistotu, že obdarovaný bude z dárku nadšený?


V dárkovém balení nemusí být jen jídlo

Klasické dárkové koše – sladkosti jistě trumfnou dárkové bedny a truhly plné sladkostí nebo čokolády. S nimi si obdarovaný nebo obdarovaná smlsne na typických zahraničních sladkostech a amerických dobrotách, jaké rozhodně nekoupíte na každém rohu.

Dárkový koš pro dědu se může zdát jako dobrý nápad, daleko víc nadšení ale vzbudí box s páčidlem s luxusním moravským vínem. Dárkový koš pro babičku jistě seženete na každém rohu, ale truhla Damboxeo se zámečkem plná výběrových sypaných čajů spolu s dalšími dobrotami jí udělá daleko větší radost.

 

V supermarketech navíc obvykle najdete jen dárkové koše s jídlem. To je ale škoda. Pánům určitě udělá radost dárková bedna s páčidlem a kvalitní americkou autokosmetikou nebo třeba dárkový box s potřebami pro to nejhladší oholení. Dámy zase stoprocentně potěší dárkové kosmetické sady s přírodní kosmetikou, dárková truhla s vonnými svíčkami a difuzéry nebo dárková wellness truhla, se kterou zažije chvíle relaxu a pohody.

Dárek můžete personalizovat

Ať už budete vybírat dárkové koše pro chlapa, pro ženu nebo i pro dítě, zapomeňte na nudné proutěné košíky, celofán a mašle. Na Manboxeo.cz určitě narazíte na ten daleko lepší a originální dárek. Když přidáte ještě osobní vzkaz, fotografii, motiv nebo 3D čísla, o prvotřídní zážitek máte postaráno. A až budete příště shánět netradiční dárek pro své blízké, vzpomeňte si na prémiová dárková balení od firmy Manboxeo.cz.Související články

Další články