Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Darija Pavlovičová: Zločiny Velké Prahy zlákaly kudrnatou princeznu

Darija Pavlovičová v seriálu Kukačky.
Zdroj: Česká televize / Miroslav Kučera
+ Další fotografie
VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDA
Herečka Darija Pavlovičová zažívá v posledních týdnech raketový vzestup popularity. Krásná princezna Helenka z pohádky O léčivé vodě jde z jednoho projektu do druhého.

Až do letošních Vánoc neznámá herečka se dostává velmi rychle do povědomí diváků. Během jednoho měsíce ji můžeme vidět hned ve třech projektech České televize. Darija Pavlovičová v kariéře neztrácela čas s vedlejšími rolemi, její první televizní role byla totiž tou hlavní. V televizní pohádce O léčivé vodě ztvárnila optimistickou princeznu Hanku. Za svůj debut si vysloužila pochvalné reakce diváků

Kukačky jsou hit

Momentálně ji můžeme potkávat každý týden v diváckém hitu Kukačky, kde hraje dceru Sabiny Remundové a Davida Novotného Na konci ledna pak budeme moct Dariju vidět v novém seriálu Zločiny velké Prahy, kde si zahraje dceru vyšetřovatele Budíka v podání Jaroslava Plesla

A pokud epidemiologická situace dovolí, v dubnu ji uvidíme na stříbrném plátně v pohádce Juraje Jakubiska Perinbaba a dva světy.

Darija Pavlovičová na Instagramu

Její neobvyklé jméno jí dali rodiče, kteří pochází z Běloruska a Litvy. Díky tomu slaví dvoje Vánoce, křesťanské i pravoslavné. Devatenáctiletá herečka se také věnuje focení. Fotí přitom na analog a své momentky vystavuje na Instagram, kde jí po uvedení pohádky přibylo mnoho fanoušků. Častým cílem jejího objektivu jsou koně, ke kterým má Darija vřelý vztah.

Darija Pavlovičová v divadle

Darija v současné době studuje herecký obor na Pražské konzervatoři a za své herecké umění už stačila posbírat několik cen. Jakmile budou otevřená divadla, budeme moci talentovanou herečku vidět v hlavních rolích představení Jeskyně slov a Sibiřská výchova. Obě uvádí její domovská scéna DivadloX10.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy