Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Darija a její cesta StarDance 2023: Obrovský posun dopředu a slabost pro Dominika

Darija Pavlovičová a její cesta StarDance.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem ČT
+ Dalších 24 fotografií
Cesta StarDance

Herečka Darija Pavlovičová (22) patří k největším překvapením letošní StarDance. Zpočátku se projevovala spíše jako šedá myška v pozadí, nyní však bojuje ve finále o vítězství celé dvanácté řady. Jaká byla její cesta touto taneční soutěží? 

Kolem mladé herečky Dariji Pavlovičové zatím nebylo moc povyku. Až do té doby, než přijala nabídku do StarDance, když hvězdy tančí. K sobě dostala přiděleného profesionálního tanečníka Dominika Vodičku, který v minulosti protančil k vítězství herečku Veroniku Khek Kubařovou. Možná se mu to povede i nyní, protože Dominik s Darijou se probojovali do samotného finále, které vyvrcholí již tuto sobotu.


Zpočátku však na dvaadvacetiletou herečku nikdo moc nesázel. Nijak výrazně se neprojevovala a spíše to vypadalo, že se ráda pohybuje stranou od všeho dění. V průběhu dílů to byla ale právě tato mladá slečna, která diváky nejvíce překvapila. Vypilovala nejen taneční techniku, ale své pohyby proměnila do ladnosti.

Doporučené video s Darijou Pavlovičovou a Dominikem Vodičkou:


Svou taneční partnerku si pochvaluje i Vodička. „S každým kolem se ta technika lepší, ještě musíme zabojovat s bříškem, s centrem a vždycky je co vylepšovat,“ řekl v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň dodal, že kolikrát chtěl na parketu v přímém přenosu předvést náročnější kousky, ty ale nakonec z choreografie vynechaly. Darija totiž měla strach z pádu.Já jsem přišla na to, že to není to, že jsem ve vzduchu, ale když se mnou točí a moje hlava někam ulítá pryč, tak mi to dělá problém,“ promluvila Darija, která se tak bála, že po tomto kousku skončí na zemi a celý národ by to uviděl.


Darija své city neumí skrývat

Čeho si nešlo nevšimnout, je fakt, že Darija Pavlovičová ke svému tanečníkovi chová jisté sympatie. V zákulisí StarDance i na parketu na něho neustále romanticky kouká, čehož si všimla i Vodičkova manželka, které často píšou rejpaví lidé. „Děláme si z toho občas legraci, ale všeho moc je moc. Oni manželce píšou i ty komentáře pod fotky, a to je takový neslušný a ošklivý,“ prozradil nám nedávno tanečník Dominik Vodička, který přiznal, že si s Darijou naprosto sedli, ale samozřejmě jen na přátelské bázi. Oči mladé herečky ale prozrazují mnoho.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy