Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Daria (13) čeká dítě s desetiletým chlapcem: Těhotenství využívá ke slávě na Instagramu

Zdroj: Instagram/@18_uverdig_iv18_
+ Dalších 7 fotografií
skandál
V polovině ledna přinesla ruská média šokující informaci - v sibiřské oblasti Krasnojarsk přišla do jiného stavu třináctiletá dívka, dítě navíc údajně zplodila s teprve desetiletým chlapcem. Daria Sudnishnikova, jak se budoucí nezletilá matka jmenuje, se rozhodně nestydí a naopak si zájem veřejnosti užívá. Svého těhotenství nyní využívá k tomu, aby se proslavila na sociálních sítích a mohla se stát influencerkou na Instagramu.

Daria Sudnishnikova a její desetiletý milenec se znají už od útlého dětství. Příběh zplození jejich potomka není známý a možná to je jedině dobře. Z obou školáků budou již brzy rodiče a podle všeho spolu od Dariina otěhotnění udržují vztah.

Třináctiletá dívka se stala středem zájmu světových médií v polovině ledna, kdy se zpráva o jejím těhotenství rozšířila rychlostí blesku. Zatímco většina rodin by svou gravidní dceru schovávala doma a snažila se její identitu utajit, Daria i se svou matkou udělala televizní rozhovor pro kanál Poccия 1.

Dariu najednou znají lidé po celém světě a ačkoliv nebyla dost chytrá na to, aby se při pohlavním styku chránila, rychle pochopila, jak zájmu využít. Nyní se snaží rozjet kariéru influencerky a uvedla, že chce na Instagramu spolupracovat se známými značkami a najít si sponzory. Klíčem k úspěchu u jejích příspěvků je hashtag #tehotnavetrinacti.

Zakázaný potrat a rakovina

Už když ruská média o šokující události informovala poprvé, lidé se dozvěděli, že si Daria chce své dítě nechat. Nejde jen o její pohnutky, potrat dívce zakázala i její matka Elena, která se hrozila, že by se zákrok nezdařil a Daria už by nikdy nemusela mít děti.

Právě za podpory Eleny bude Daria své dítě vychovávat. Není ale jasné, jak dlouho, Elena totiž trpí rakovinou v konečném stádiu. Pro svou dceru a své vnouče se prý ale pokusí na tomto světě zůstat co nejdéle a v co nejlepší kondici, jakou jí její zdravotní stav dovolí.

Související články

Další články