Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dárek, který mu vydělává… Co dostal Karel Gott od německého přítele a je na to stále pyšný?

+ Další 2 fotografie
Pěvecká legenda Karel Gott (78) se jako jeden z mála pyšní opravdovými skvosty ve svém hudebním portfoliu. Třeba jedním z nich je hit Být stále mlád, který přezpíval po skupině Alphaville a jejím frontmanovi Marianu Goldovi, jenž je jeho autorem.

„Píseň vznikla v našich počátcích, to jsme měli dojem, že cokoliv uděláme, bude megahit. Když jsem napsal Forever Young, tak jsem nebyl úplně spokojen a neustále jsem ji chtěl předělávat. Ostatní mi to však rozmluvili a udělali dobře,“ svěřil Marian Gold o skladbě, která se rychle stala legendární a zamilovali si ji lidé po celém světě. Navíc Gold je znám i tím, že ho s Gottem pojí letité a pevné přátelství. "Karla jsem obdivoval od dětství, poprvé jsem ho viděl zpívat v šesti letech. Když pak přišel a projevil zájem o můj hit Forever Young, dal jsem mu na něj bianco šek. Řekl jsem mu, že si s písní může dělat, co chce. Nemusel za ni ani platit. To bych nikomu jinému nedovolil,“ svěřil o svém příteli legendární Gold.

Málokdo ale tuší, že dárek od Golda má nejen hodnotu přátelskou, ale i finanční. Jako interpretovi totiž píseň Gottovi stále vydělává peníze. Forever Young ale není jedinou skladbou, která tuto světovou legendu s Karlem Gottem spojuje. Oba hudebníci se pyšní tím, že je spojuje ještě jedna skladba. "Máme spolu dokonce i jednu koledu. Rád bych si ji s Karlem v říjnu na našich koncertech v Praze a v Příbrami zazpíval. Doufám, že dorazí a ještě jednou to společně rozjedeme na pódiu. Karel mě vlastně provázel celým mým životem a já bych ho moc rád viděl. Nejlépe u mě na pódiu,“ dodal Gold, na jehož přítomnost se fanoušci mohou těšit v říjnu, kdy dorazí do pražské Lucerny a Příbrami.

Mohlo by vás zajímat

Další články