Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dárek k narozeninám: Šárka Vaňková (32) bude mít po letech vystoupení v televizi

Zdroj:
+ Dalších 35 fotografií
superstar
Kdysi dala showbyznysu sbohem a odstěhovala se za svou láskou na Slovensko. Po letech v ústraní se ale nakonec rozhodla pro návrat... A to k tomu, co umí opravdu skvěle, čímž je rozhodně zpívání. Šárka Vaňková, kterou si lidé zapamatovali nejen kvůli její kráse, ale i mimořádnému hlasu, ve středu slaví své 32. narozeniny a eXtra.cz už ví, kdy ji mohou její fanoušci opět spatřit s mikrofonem v ruce...

Šárka Vaňková ze SuperStar se dostala do hledáčku pořadatele soutěže krásy Tomáše Vavřince, jehož Supermiss patří roky k nejstabilnějším soutěžím A navíc podle hodnocení lidí produkuje i nejpůvabnější ženy ze všech soutěží krásy, které na trhu jsou. Letošní finále, jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, jehož záznam bude vysílat Česká televize, bude okořeněno právě účastí Šárky Vaňkové.

"Mohu potvrdit, že se Šárkou jsme v intenzivním jednání a její návrat na pěvecká pódia bude spojen s naší Supermiss. Šárka je neskutečně talentovaná zpěvačka, která na sobě neustále pracuje, a to i přes několikaroční pauzu. Jsem velmi rád, že jsme zatím ve všech bodech naší komunikace našli shodu," řekl eXtra.cz Tomáš Vavřinec.

Sama Šárka je nadšená, že její hudební návrat po úspěchu v SuperStar 2004 bude spojen se Supermiss. "Každý rok soutěž se zájmem sleduji a musím říct, že dívky, které se v Supermiss objevují, jsou skutečně nádherné. Navíc si myslím, že soutěž má velkou úroveň a jsem ráda, že s Tomášem Vavřincem řešíme mé vystoupení na takto prestižním galavečeru," potvrdila informace eXtra.cz i Šárka Vaňková s tím, že po více než tříleté pauze to pro ni bude vlastně dárek k jejím 32. narozeninám.

Finále Supermiss se bude konat 22. prosince v hotelu Hilton a podle všeho půjde o velký večer, který by si fanoušci krásných žen rozhodně neměli nechat uniknout.

Související články

Další články