Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Darča (16) jela do Prahy na koncert Billie Eilish a zmizela: Pohřešuje se už tři týdny

Zdroj: polská policie, Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Nezvěstná!
Před necelými třemi týdny koncertovala v Praze americká zpěvačka Billie Eilish (17). Do stověžaté se na její show vypravila i mladičká Daryna Rokhmanová (16). Jenže se nevrátila domů, nikomu nedala vědět. Rodiče netuší, kde by jejich holčička mohla být. Pomůžete s pátráním?

Mladičká Daryna (16) se v úterý 20. srpna vypravila z Krakowa do Prahy na koncert. V metropoli zrovna vystupovala americká senzace Billie Eilish (17). Šestnáctiletá Polka se ani po třech týdnech stále nevrátila domů.

Zůstává nejasné, zda vůbec dívka do Prahy dorazila. Podle polských médií se proto může nacházet jak kdekoliv v Polsku, tak v Česku.

Daryna je vysoká 165 centimetrů, má tmavé oči a dlouhé rovné vlasy. Z domova odešla ve fialové blůze s krátkým rukávem, černých kalhotách ke kotníkům a ve vysokých converskách. Na zádech měla hnědý batoh a na krku stříbrný řetízek.

Rodiče netuší, kde by se jejich dcera mohla nacházet, dosud se nikomu neozvala. Bezradná je i polská policie. Jestliže jste dívku viděli nebo o ní slyšeli, neváhejte se obrátit na českou policii na lince 158.

Související články

Další články