Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara srovnala své EX Matěje a Rytmuse: Jak si chlapci v jejích očích stojí?

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Přestřelka pokračuje
Dara Rolins (45) už několik měsíců říká, že už svého ex Rytmuse (41) nechce řešit. Skoro každý týden o něm přesto mluví. Rapper, který také s gustem přiléval olej do ohně, už jí vzkázal, aby ho nechala užívat si lásku s Jasminou Alagič (29). A zase to neklaplo!

Dara Rolins je ve svém přístupu k Rytmusovi proměnlivější než počasí. Všude křičí, že už svého expartnera, s nímž prožila dlouhých let, nechce řešit. Přesto o slovenském rapperovi, který však také není žádné neviňátko, neustále mluví!

Tentokrát na Rytmuse vytáhla těžký kalibr. Začala ho totiž srovnávat s Matějem Homolou (45)! „Nechci to už nijak řešit. Rozešli jsme se a každý si jdeme svou cestou. Patrika jsem milovala, jako všechny muže před ním, s kterými jsem měla vztah, a nemám důvod na ně házet špínu,“ řekla Dara pro server idnes.cz.

„Matěj, na rozdíl od Patrika, bude do mého života patřit díky Lauře celý život,“ je přesvědčená zpěvačka. A Homola svým chováním, kdy se Rolins ve vypjatých chvílích vehementně zastává, její slova jenom potvrzuje.

Ačkoliv se Dara a Rytmus rozešli už v lednu a oznámili to v březnu, pořád na sebe útočí, jako by se všechno semlelo teprve před týdnem. Tak uvidíme, jaká bude další kapitola této až tragikomické situace.

Související články

Další články