Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dara slaví 44 let! Tohle tělo porušuje přírodní zákony!

Dara slaví 44!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Dara Rolins je odmala v záři reflektorů a i přesto neztratila svou přirozenou tvář. Tu naplno ukázala i při svých narozeninách...

Dara Rolins oslavila 44. narozeniny! Ano, i my jsme v šoku! Tato naprosto nádherná a fit zpěvačka přece nemůže mít na bedrech tolik křížků! Ale co, věk je jen číslo a jde tu hlavně o vitalitu naší duše.

Tento rok byl pro Daru nesmírně náročný, hlavně kvůli ztrátě své přítelkyně a zároveň manažerky Evy Skallové. Na tu nezapomněl ani celý tým, který s Darou pracuje. Proto si pro ni připravili překvapení ve formě nakresleného portrétu Evy a dojemného videa… To Daru naprosto dostalo.

“Jsem dnes o rok starší, u nás se říká ‚krásnější‘… Nedá se odpovědět všem, a proto těm, co mi popřáli, a i těm, co se chystají, z celého srdce děkuju. A přidávám k tomu jednu virtuální pusu rovnou z postele…,” reagovala Dara na všechna ta přání k narozeninám od svých fanoušků.

Přestože si zpěvačka zažila letos hrůz až nad hlavu, jiskru v oku neztrácí. Na důkaz své nezdolné síly a víry v lepší zítřky si nechala vytetovat na svoji paži slovo “fearless”. To znamená beze strachu.

Takže ještě jednou všechno nejlepší, Daro, a ať jsi další rok svého života šťastná!

Mohlo by vás zajímat

Další články